Активне довголіття

Багато хто вже встиг усвідомити, що з віком стан здоров’я погіршився. Укогось з’явилися проблеми з серцем, у інших почала барахлити печінка, комусьперестав подобатися вигляд шкіри тощо. Але якщо одні обирають варіант змиритисяі залишити все, як є, мовляв вікові зміни, що вже тут поробиш, то інші шукаютьшляхи вирішення і, що важливо, в більшості випадків їх знаходять. Є ще однакатегорія людей, яка, на нашу думку, чинить найбільш правильно. Це ті, хто,знаючи про можливі ризики, вважає за краще їм якомога довше запобігати. Такілюди ведуть активний спосіб життя, правильно харчуються, чергують роботу зоптимальними періодами відпочинку і займаються спортом. А ще вони вживаютьспеціальні добавки, які оздоровлюють різні органи і системи. Це дозволяє їмбути повними сил, відчувати себе добре і без проблем вирішувати будь-які повсякденнізавдання.

Рекомендовані

Харчові добавки для активного довголіття

Не будемо довго говоритипро другорядне, відразу перейдемо до головного. Тобто розглянемо найбільшзатребувані продукти, які сприяють активній та здоровій життєдіяльності, їхголовні позитивні впливи на людей. Зокрема поговоримо про засоби длясерцево-судинної системи, суглобів і зв’язок, препарати для печінки йшлунково-кишкового тракту, для підтримки нервової системи, поліпшення зору таінші.

Антиоксиданти. Захищають організм від дії агресивних радикалів,а саме від порушень біоенергетичних механізмів, погіршення функцій клітиннихоболонок, виникнення різних хвороб тощо. Запобігають передчасному старіннютіла, інтенсифікують регенерацію клітин і тканин, омолоджують, дозволяють довгозалишатися повними сил, молодими і красивими!

Пробіотики і пребіотики. Наповнюють і збагачують мікробіоту, забезпечуютьїї роботу без збоїв. Балансують харчування і роблять його більш різноманітним,забезпечують незаперечну користь для травної системи. Крім того, покращуютьінтимне здоров’я, знижують ризик розвитку онкології, добре позначаються напсихічному стані, усувають побічні ефекти антибіотиків і допомагаютьконтролювати цукровий діабет.

Омега-3. Мають велике значення для секреції гормонів, функціонування мозку інервової системи. Знижують рівень шкідливого холестерину, зміцнюють серце ісудини, мінімізують ризик тромбоутворення, збільшують насичення м’язів киснем,допомагають краще і швидше відновлюватися.

Коензим Q10. Зміцнює імунну систему, забезпечує додатковийсинтез АТФ, підвищує аеробну витривалість і діє як антиоксидант. Не переоцінитийого значення для серцево-судинної системи: здійснює профілактику значногопереліку захворювань, зміцнює стінки судин та ін.

Ginkgo Biloba. Покращує мозковий кровообіг, пам’ять, слух, зір,гостроту мислення і концентрацію. Бореться з перевтомою, оздоровлює кровоноснісудини, сприяє відновленню після травм та інсульту. Знижує рівень холестерину вкрові й артеріальний тиск, а працездатність і потенцію, навпаки, підвищує.

Мелатонін. Регулює ритми сну і неспання, допомагає легшезасинати й бореться з денною сонливістю. Крім того, є потужним антиоксидантом іпротипухлинним агентом, покращує психоемоційний стан, приводить в нормуартеріальний тиск і зміцнює імунітет.Рекомендовані

Куркумін. Налагоджує функціонування шлунково-кишкового тракту, нормалізує вагу,реалізує антиоксидантний захист, бореться із запаленнями і алергіями, зменшуєкількість поганого холестерину, допомагає позбавлятися від шкідливих звичок. Щезміцнює імунітет, розвиваючи стійкість до вірусних інфекцій, перешкоджаєформуванню тромбів і каменів, появі онкологічних новоутворень. Також уповільнюєстаріння організму, не дає розвиватися старечим деменція та хворобіАльцгеймера.

Вітаміни та мінерали. Різні вітамінні, мінеральні та вітамінно-мінеральніпродукти мега важливі для кожного, хто хоче жити довго і в доброму здоров’ї.Вітаміни групи В сприяють синтезу нових клітин і гормонів, забезпечуютьстабільність роботи нервової та травної систем. Вітамін С відновлює різнітканини (кістки, ясна, судини тощо), налагоджує діяльність імунітету, сприяє залізозасвоєнню,бере участь у вуглеводному і кислотному обмінах. Кальцій нормалізує станкісткових структур, допомагає нервовій системі й налагоджує тиск. Магнійслужить антиоксидантом і помічником для імунної системи. Цинк задіюється вгормональному синтезі. Є ще багато інших вітамінів і мінералів, які не можназалишати поза увагою.

Як бачите,перелік категорій спортивного харчування для активного довголіття, діючихречовин, продуктів, спрямованих на підтримку здоров’я тих чи інших системорганізму, дуже великий. Не все може знадобитися кожному з нас. Але знати провсе дуже корисно. Так при найменших проявах ознак, підозрах на ймовірністьвиникнення або прогресування будь-якої проблеми зі здоров’ям можна своєчасновжити належних заходів.

Будьте здорові, аякщо що, обирайте відповідне спортхарчування з нашого асортименту. Микомплектуємо каталог тільки товарами від надійних виробників (NOW Foods,Puritan's Pride, Optimum Nutrition, OstroVit, Olimp Labs, Natrol, Stark Pharmта ін.), ціни не завищуємо, а доставку по Україні всього необхідного здійснюємов мінімальні терміни. Звертайтеся!