Активне довголіття

Багато хто вже встиг усвідомити, що з віком стан здоров’я погіршився. У когось з’явилися проблеми з серцем, у інших почала барахлити печінка, комусь перестав подобатися вигляд шкіри тощо. Але якщо одні обирають варіант змиритися і залишити все, як є, мовляв вікові зміни, що вже тут поробиш, то інші шукають шляхи вирішення і, що важливо, в більшості випадків їх знаходять. Є ще одна категорія людей, яка, на нашу думку, чинить найбільш правильно. Це ті, хто, знаючи про можливі ризики, вважає за краще їм якомога довше запобігати. Такі люди ведуть активний спосіб життя, правильно харчуються, чергують роботу з оптимальними періодами відпочинку і займаються спортом. А ще вони вживають спеціальні добавки, які оздоровлюють різні органи і системи. Це дозволяє їм бути повними сил, відчувати себе добре і без проблем вирішувати будь-які повсякденні завдання.

Рекомендовані

Харчові добавки для активного довголіття

Не будемо довго говорити про другорядне, відразу перейдемо до головного. Тобто розглянемо найбільш затребувані продукти, які сприяють активній та здоровій життєдіяльності, їх головні позитивні впливи на людей. Зокрема поговоримо про засоби для серцево-судинної системи, суглобів і зв’язок, препарати для печінки й шлунково-кишкового тракту, для підтримки нервової системи, поліпшення зору та інші.

Антиоксиданти. Захищають організм від дії агресивних радикалів, а саме від порушень біоенергетичних механізмів, погіршення функцій клітинних оболонок, виникнення різних хвороб тощо. Запобігають передчасному старінню тіла, інтенсифікують регенерацію клітин і тканин, омолоджують, дозволяють довго залишатися повними сил, молодими і красивими!

Пробіотики і пребіотики. Наповнюють і збагачують мікробіоту, забезпечують її роботу без збоїв. Балансують харчування і роблять його більш різноманітним, забезпечують незаперечну користь для травної системи. Крім того, покращують інтимне здоров’я, знижують ризик розвитку онкології, добре позначаються на психічному стані, усувають побічні ефекти антибіотиків і допомагають контролювати цукровий діабет.

Омега-3. Мають велике значення для секреції гормонів, функціонування мозку і нервової системи. Знижують рівень шкідливого холестерину, зміцнюють серце і судини, мінімізують ризик тромбоутворення, збільшують насичення м’язів киснем, допомагають краще і швидше відновлюватися.

Коензим Q10. Зміцнює імунну систему, забезпечує додатковий синтез АТФ, підвищує аеробну витривалість і діє як антиоксидант. Не переоцінити його значення для серцево-судинної системи: здійснює профілактику значного переліку захворювань, зміцнює стінки судин та ін.

Ginkgo Biloba. Покращує мозковий кровообіг, пам’ять, слух, зір, гостроту мислення і концентрацію. Бореться з перевтомою, оздоровлює кровоносні судини, сприяє відновленню після травм та інсульту. Знижує рівень холестерину в крові й артеріальний тиск, а працездатність і потенцію, навпаки, підвищує.

Мелатонін. Регулює ритми сну і неспання, допомагає легше засинати й бореться з денною сонливістю. Крім того, є потужним антиоксидантом і протипухлинним агентом, покращує психоемоційний стан, приводить в норму артеріальний тиск і зміцнює імунітет.Рекомендовані

Куркумін. Налагоджує функціонування шлунково-кишкового тракту, нормалізує вагу, реалізує антиоксидантний захист, бореться із запаленнями і алергіями, зменшує кількість поганого холестерину, допомагає позбавлятися від шкідливих звичок. Ще зміцнює імунітет, розвиваючи стійкість до вірусних інфекцій, перешкоджає формуванню тромбів і каменів, появі онкологічних новоутворень. Також уповільнює старіння організму, не дає розвиватися старечим деменція та хворобі Альцгеймера.

Вітаміни та мінерали. Різні вітамінні, мінеральні та вітамінно-мінеральні продукти мега важливі для кожного, хто хоче жити довго і в доброму здоров’ї. Вітаміни групи В сприяють синтезу нових клітин і гормонів, забезпечують стабільність роботи нервової та травної систем. Вітамін С відновлює різні тканини (кістки, ясна, судини тощо), налагоджує діяльність імунітету, сприяє залізозасвоєнню, бере участь у вуглеводному і кислотному обмінах. Кальцій нормалізує стан кісткових структур, допомагає нервовій системі й налагоджує тиск. Магній служить антиоксидантом і помічником для імунної системи. Цинк задіюється в гормональному синтезі. Є ще багато інших вітамінів і мінералів, які не можна залишати поза увагою.

Як бачите, перелік категорій спортивного харчування для активного довголіття, діючих речовин, продуктів, спрямованих на підтримку здоров’я тих чи інших систем організму, дуже великий. Не все може знадобитися кожному з нас. Але знати про все дуже корисно. Так при найменших проявах ознак, підозрах на ймовірність виникнення або прогресування будь-якої проблеми зі здоров’ям можна своєчасно вжити належних заходів.

Будьте здорові, а якщо що, обирайте відповідне спортхарчування з нашого асортименту. Ми комплектуємо каталог тільки товарами від надійних виробників (NOW Foods, Puritan's Pride, Optimum Nutrition, OstroVit, Olimp Labs, Natrol, Stark Pharm та ін.), ціни не завищуємо, а доставку по Україні всього необхідного здійснюємо в мінімальні терміни. Звертайтеся!