Амінокислота NOW Foods L-Arginine 500 mg 250 caps
Амінокислота NOW Foods L-Arginine 500 mg 250 caps - фото №2
Амінокислота NOW Foods L-Arginine 500 mg 250 caps
Амінокислота NOW Foods L-Arginine 500 mg 250 caps - фото №2

Амінокислота NOW Foods L-Arginine 500 mg 250 caps

648 грн.
  • Виробник:NOW ® Foods
  • Модель:148084
  • Наявність:В наявності

NOW Foods L-Arginine 500 mg – це харчова добавка від відомого американського виробника, джерело фармацевтичного сорту L-Аргініну. Не містить ГМО, відповідає стандарту якості GMP. 

L-Аргінін – це умовно незамінна амінокислота, яка, головним чином, бере участь в обміні та виділенні сечовини, а також синтезі ДНК й виробленні білків. Це дуже важливий попередник оксиду азоту (NO), який відіграє ключову роль в розширенні кровоносних судин.

Склад. У кожній порції продукту (в 2 капсулах) міститься 1000 мг L-Аргініну у вільній формі. L-Аргінін, що використовується при виготовленні добавки, є представником фармацевтичного класу речовини.

Допоміжні інгредієнти: желатинова капсула, стеариновокислий магній, діоксид кремнію.

Не виготовляється із використанням пшениці, глютену, сої, молока, яєць, риби, молюсків та горіхів. Виробництво здійснюється в установці GMP, яка обробляє інші компоненти, що містять вказані алергени.

Рекомендації по вживанню. Приймайте по 2 капсули двічі на день за необхідності. Найкращий час – між прийомами їжі або перед сном. Щоб пришвидшити засвоєння, запивайте вуглеводним напоєм в значній кількості.

Зверніть увагу! У цьому продукті може спостерігатися природна зміна кольору.

Замовляйте амінокислоту NOW Foods L-Arginine 500 mg 250 caps недорого в інтернет-магазині «Proteininlviv»! Швидку доставку по Україні гарантуємо!

Количество
Количество
250 шт.
Тип
Тип
Капсулы
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.