Амінокислоти Activlab AAKG 1000 120 caps

Амінокислоти Activlab AAKG 1000 120 caps

319 грн.
  • Виробник:Activlab
  • Модель:105049
  • Наявність:Немає в наявності

Activlab AAKG 1000 – це справжня знахідка для спортсменів. Його прийом перед тренуванням інтенсифікує ріст м'язів, збільшує м’язову силу і фізичну витривалість, за рахунок підвищення рівня оксиду азоту. Як результат, покращується кровопостачання м’язових тканин, в них надходить достатня кількість поживних речовин та кисню, м’язи відновлюються й нарощуються напрочуд швидко. І це далеко не все!

За допомогою цього засобу в м’язах можна зменшити вміст молочної кислоти та аміаку, які виробляються під час тривалих навантажень й провокують м’язову втому. Неабияке значення має те, що аргінін-альфакетоглютарат стимулює синтез основного анаболічного гормону людського тіла – гормону росту. Таким чином, покращується продукування білка, м’язовий білок руйнується повільніше, виробляється інсулін, а амінокислоти засвоюються краще. 

Порівняно із аргініном, Activlab AAKG 1000 інтенсивніше розслабляє спазмовані судини, зменшує схильність крові до утворення тромбів, оптимізує функціонування імунітету.

Склад. В 1 порції продукту (5 капсул) міститься 5000 мг аргінін альфа-кетоглутарату (AAKG).

Додаткові інгредієнти: наповнювач (мікрокристалічна целюлоза), добавка, що протистоїть утворенню грудок (стеариновокислий магній), оболонка (желатин).

Рекомендації по вживанню. Оптимальний час – вранці і/або перед тренуванням. Задля кращого засвоєння прийом краще здійснювати на голодний шлунок, запиваючи стаканом води. Не слід перевищувати рекомендованих дозувань (5 капсул на одну порцію).

Замовляйте AAKG в інтернет-магазині Proteininlviv – окрім переваг самого продукту, будуть забезпечені вигоди його придбання. Звертайтеся!

Количество
Количество
120 шт.
Тип
Тип
Капсулы
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.