Бандаж на гомілкостоп Power system PS-6022

Бандаж на гомілкостоп Power system PS-6022

353 грн.
  • Виробник:Power system
  • Модель:158050
  • Наявність:Немає в наявності

Power system PS-6022 – це лікувально-профілактичне пристосування, еластичний бандаж для гомілковостопного суглоба. Відповідає усім санітарним нормам і міжнародним медичним стандартам.

Виріб створений із поліестеру та спандексу – спеціальних сучасних матеріалів, які у поєднанні зі зручною анатомічною формою та високоякісним виконанням роблять його одним з найкращих варіантів у своєму сегменті. Фіксатор забезпечує належний комфорт для гомілкостопу, потрібну компресію та фіксацію під час інтенсивних фізичних навантажень. За потреби використання у повсякденні не провокує жодних труднощів, добре поєднується з різним одягом.

Коли і для чого рекомендовано застосовувати бандаж на гомілкостоп? Передусім з метою профілактики пошкоджень гомілковостопного суглоба при значних фіз. навантаженнях та в період реабілітації після травмування цієї ділянки тіла. Якщо нестабільні зв’язки, забиті чи дещо травмовані щиколотки, є запальні процеси або актуальний захист від надмірних тягарів, неодмінно слід користуватися фіксатором. Тим людям, ноги яких постійно в русі й повсякчас перенавантажуються, рекомендовано регулярно носити вироби цієї категорії, аби стабілізувати гомілкостоп в оптимальному положенні.

Зверніть увагу! Бандаж реалізується у різних розмірах, тому уточнити наявність потрібного перед замовленням обов’язково.

За детальною інформацією звертайтеся за контактними номерами телефонів.

Материал
Материал
Поліестер + спандекс
Пол
Пол
Унісекс
Цвет
Цвет
Black/Orange
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.