Beta Alanine OstroVit 200 g

Beta Alanine OstroVit 200 g

259 грн.
  • Виробник:OstroVit
  • Модель:155032
  • Наявність:В наявності

Beta Alanine від OstroVit – це амінокислота польського виробництва, покликана забезпечувати інтенсивність тренувань. Особливо рекомендована для спортсменів, які регулярно піддаються аеробним навантаженням, позаяк у такому випадку проявляє максимальну ефективність. Відповідає стандартам якості GMP, GHP.

Бета-аланін пришвидшує синтез карнозину, максимізує його концентрацію в клітинах, завдяки чому запобігає закисленню середовища при виконанні вправ шляхом сприяння скороченню м’язів. У спектрі його функціональних можливостей – нарощення м’язової маси, допомога у відновленні після тренувань та перенесених травм, збільшення енергетичного потенціалу та витривалості, а також усунення больових відчуттів.

У складі продукту присутні також таурин, за яким – сприяння переміщенню амінокислот до м’язових клітин, і вітамін В6 як інтенсифікатор регенерації та збільшувач працездатності.

Добавку можна вживати окремо і в поєднанні з іншими продуктами спортивного харчування. У комплексі з креатином вона забезпечує належну побудову сухої мускулатури. 

Склад. Кількість діючих речовин на порцію (5 г):

  • Beta Alanine – 4945 мг;
  • Taurinum – 50 мг;
  • вітамін В6 – 5 мг.

Дозування та застосування. Змішайте 5 грамів порошку зі 100-150 мл води чи соку й випийте за півгодини до тренування. Разового вживання і лише у дні тренувань достатньо.

Купуйте Beta Alanine OstroVit 200 g – і вже скоро відчуєте усі переваги продукту на собі!

Тип
Тип
Порошок
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.