Blastex Kick Power Xline 300 г передтренувальний стимулятор

Blastex Kick Power Xline 300 г передтренувальний стимулятор

343 грн.
 • Виробник:Blastex
 • Модель:112014
 • Наявність:Немає в наявності

Kick Power Xline недорогий і якісний передтренувальний стимулятор !!!

Вчені BLASTEX поставили перед собою чітку мету ― зробити цей продукт найефективнішим серед подібних добавок. І у них це вийшло! Не забувайте, що такий приголомшливий склад розроблений і в інших виробників спортивного харчування, але ціна їх продукту в 4-5 разів вища. Kick Power Xline лідер серед передтренувальних комплексів на ринку.

Склад на порцію (10 г):

 • Creatine Ethyl Ester ― 1000 мг
 • Tri-Creatine Malate 1000 мг
 • Creatine Monohydrate 1000 мг
 • Beta Alanine 2000 мг
 • AAKG 1000 мг
 • L-ARGININE 1000 мг
 • L-Glutamin 1000 мг
 • Taurine 1000 мг

Creatine Ethyl Ester ― новітня форма креатину ― з'єднання креатину і ефіру або етерифікованого креатину. Велика перевага цих сполук полягає в дуже хорошій стабільності і відмінній засвоюваності, оскільки завдяки присутності ефіру вони легко розчиняються, особливо в жирах, а значить і в лімфі. Отже, транспортування креатину до клітин відбувається набагато краще в порівнянні з попередньою, більш ранньою формою.

Tri-Creatine Malate ― збільшує силу, покращує витривалість. Tri-Creatine Malate є формою креатину яка чудово розчиняється, і є ключем для належного поглинання і розподілу енергії в м'язових клітинах.

Creatine Monohydrate ― це найефективніша і науково доведена добавка в бодібілдингу. Креатин моногідрат пройшов сотні випробувань, і всі вони показали, що він підвищує витривалість, силу і розмір м'язів, збільшує вагу.

Beta Alanine - проявляє себе головним чином як протектор м'язової тканини і потужний буфер, тому найбільше він необхідний спортсменам, що стикаються з анаеробними навантаженнями, у тому числі і бодібілдери, так як за рахунок збільшення витривалості, бета-аланін побічно сприяє збільшенню інтенсивності тренувань, а значить і росту мускулатури.

AAKG ― Аргінін-альфакетоглютарат значно збільшує ріст м'язів, силу і спортивну витривалість, оскільки підвищує рівень оксиду азоту і тим самим покращує кровопостачання м'язів, доставку в них поживних речовин і кисню. Велику роль у зростанні м'язів відіграє той факт, що на тлі фізичних навантажень Аргінін-альфакетоглютарат стимулює синтез гормону росту людини ― головного анаболічного гормону тіла людини.

L-Arginine ― Рекомендується вживати аргінін перед тренуванням за 45-60 хвилин до її початку. Через цей час, піднімається рівень окису азоту, за рахунок якої м'язові тканини насичуються киснем, анаболічними гормонами, а також амінокислотами. Крім цього поліпшується вироблення гормону росту.

L-Glutamin ― 60% амінокислот усередині м'язів ― це глютамін, і більша його частина, проводиться нашим організмом (в м'язах, печінці та інших органах). Глютамин виконує дуже багато різних функцій в організмі, тому його додатковий прийом у вигляді добавки точно не завадить.

Taurine ― необхідний для нормального функціонування скелетних м'язів, є стимулятором вироблення гормону росту і потужним антиоксидантом, почасти запобігаючи травми зв'язкового-суглобового апарату.

Упаковка: 30 порцій.

Спосіб застосування та дози: Використовуйте до тренування. 1 порція 10 г продукту, розчиненого в 300 мл води або соку.

УВАГА! Не вживати вагітним або годуючим жінкам. Якщо ви приймаєте будь-які ліки або плануєте будь-які медичні процедури, проконсультуйтеся з лікарем перед застосуванням. Припиніть використання препарату і проконсультуйтеся з лікарем у випадку виникнення будь-яких несприятливих реакцій. Зберігати в сухому, прохолодному, недоступному для дітей місці.

Тип
Тип
Порошок
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.