Bulgarian Tribulus 750 mg Ultimate Nutrition 90 caps

Bulgarian Tribulus 750 mg Ultimate Nutrition 90 caps

466 грн.
  • Виробник:Ultimate Nutrition
  • Модель:177005
  • Наявність:Немає в наявності

Bulgarian Tribulus від компанії Ultimate Nutrition - це ефективний продукт спортивного харчування, що стимулює природне вироблення власного гормону тестостерону в організмі. Дія препарату відбувається завдяки наявності в його складі екстракту рослини Tribulus terrestris (різновид південноазіатської виноградної лози).

Tribulus terrestris має яскраво виражені стимулюючі властивості для вироблення тестостерону. Він володіє багатим складом сапонінів фурастанола які активно сприяють роботі репродуктивним функціям організму. Bulgarian Tribulus містить натуральний екстракт рослини Трібулус террестіс та засвоюється легко та не дає ніяких побічної шкоди.

Тестостерон - основний чоловічий статевий гормон, що має потужні анаболічні властивостями, дія яких відображається на синтезі білка, наборі м'язової маси, збільшення показників сили і витривалості. Вплив даного продукту буде корисним для спортсменів як силових, так і аеробних видів спорту. Також тестостерон відіграє важливу роль у чоловічій репродуктивній системі.

Рекомендації щодо вживання Bulgarian Tribulus Ultimate Nutrition 90 caps:

За рекомендаціями розробників вживати Bulgarian Tribulus потрібно по 1-3 капсули на день протягом місяця.

Склад Bulgarian Tribulus Ultimate Nutrition 90 caps:

Количество
Количество
90 шт.
Тип
Тип
Капсулы
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.