Coenzyme Q10 Olimp Labs 30 caps

Coenzyme Q10 Olimp Labs 30 caps

298 грн.
  • Виробник:Olimp Labs
  • Модель:152008
  • Наявність:В наявності

Coenzyme Q10 Olimp Labs - вітамінний комплекс, який підвищує фізичну та розумову працездатності спортсмена, збільшує життєву силу організму. Препарат призачений для застосування в спортивних та профілактичних цілях. В основі продукту лежать два основних елементи: коензим Q10 і лецитин.

Коензим Q10 - активні антиоксиданти, є важливими компонентами різних окислювальних процесів в організмі людини, невід'ємні при роботі серцевого м'яза та функціонування печінки, беруть участь в синтезі АТФ. Науковими дослідженнями доведено, що до 20 років концентрація коферментів Q досягає максимуму, а до 40 років вміст падає на 30-40%, до 60-ти років на 50% від максимального значення. Падіння концентрації призводить до старіння та знижує функціональність серця і серцево-судинної системи в цілому.

Лецитин - бере активну участь у формуванні та функціонуванні нервової і серцево-судинної систем, відповідає за нормальну роботу мозку і є основним будівельним матеріалом клітин печінки. 

Основні переваги Coenzyme Q10 Olimp Labs:

  • Примножує фізичну силу та розумову працездатність
  • Підсилює працездатність серцевої системи (зміцнює серце)
  • Підвищує енергетичний потенціал організму
  • Уповільнює старіння та зберігає молодість, живість

Рекомендації щодо застосування Coenzyme Q10 Olimp Labs:

Приймати по одній капсулі тричі на день протягом 7 днів. Після цього - зменшити кількість прийомів до двох та пити два місяці. Не перевищувати рекомендовану дозу! 

Склад Coenzyme Q10 Olimp Labs:

Coenzyme Q-10 — 30 мг
Лецитин - 20 мг

Количество
Количество
30 шт.
Тип
Тип
Капсулы
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.