Creatine Mono Power Xplode Olimp Labs 220 грамм

Creatine Mono Power Xplode Olimp Labs 220 грамм

246 грн.
  • Виробник:Olimp Labs
  • Модель:152012
  • Наявність:Немає в наявності

Неперевершена ефективність!

Creatine Mono Power Xplodе від Олімп це не простий, звичний всім моногідрат. це саме те, що всі звикли називати таким привабливим і дивним словом ― інновація. Creatine Mono Power Xplode це абсолютно новий рівень швидкого забезпечення потреб організму в креатині. Мінімальна порція при максимальному ефекті. Ось що вам пропонує спортивне харчування Олімп.

У сучасному світі спортивного харчування може скластися враження, що все вже було сказано, що індустрія досягла свого піку. Особливо це стосується продуктів на основі креатину моногідрату, одного з найбільш вивчених продуктів у світі спортпита. Але фахівці компанії Olimp зробили крок вперед, і вивели креатин на новий рівень ефективності.

Дотепер найбільшою проблемою креатину була його низька стабільність у кислому середовищі шлунково-кишкового тракту, а також необхідність одночасного прийому з так званої «транспортною системою», яка має поліпшити поглинання молекул з крові в м'язові клітини.

Creatine Mono Power Xplode™ ― нове слово в світі креатинових добавок. Немає необхідності запивати його обридлим солодким соком, або використовувати іншу «транспортну систему». Ті часи давно пройшли. Вчені з Olimp Laboratories ® розробили новаторську систему для засвоєння креатину ― ULTRA DB-6, активні речовини якої вибирають таким чином, щоб звести до мінімуму час поглинання креатину в кров, а потім м'язові клітини. Також ця система створює оптимальні умови для ефективного синтезу АТФ.

До складу Creatine Mono Power Xplode ™ входить високоякісний ультра-мікронізований креатин моногідрат (200 mech), що в тандемі з системою Ultra DB-6 дає Вам продукт неперевершеної якості та ефективності.

Склад:

Призначений для дорослих, фізично активних людей і спортсменів.

Рекомендована добова доза:

2 порції на день: 1 порція безпосередньо перед тренуванням і 1 порція відразу після тренування. Порцію розмішувати в 150-200 мл води.

Вес
Вес
0,22 кг
Вид креатина
Вид креатина
Моногидрат
Тип
Тип
Порошок
Упаковка
Упаковка
Пакет
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.