Де купити протеїн і що врахувати при виборі?

Переглядів: 280

Протеїну для усіх людей загалом, а для спортсменів особливо, незаперечна. Якщо ви прагнете збільшити м’язову масу, забезпечте достатнє надходження білка в організм. Зверніть увагу, що зробити це лише за допомогою продуктів харчування неможливо. Тому доцільно підібрати правильний спортивний протеїн.

Різні виробники пропонують безліч варіантів протеїнової продукції для підживлення м’язів й насичення організму білком. Різноманітних спортивних добавок, які налагоджують баланс протеїну й допомагають досягати високих спортивних результатів, чимало. Як обрати саме той продукт? Відшукавши для себе відповідь на перелік запитань.

Які види спортивного протеїну існують?

З-поміж видів протеїну, які користуються найбільшою популярністю: сироватковий, казеїновий, соєвий, яєчний та інші. Сироватковий, в свою чергу, поділяється на концентрат та ізолят, відповідно до технології виробництва і концентрації. У першому варіанті вміст білка становить до 80 %, у другому – до 95 %. Відповідно, відрізняється і їх вартість. Проте обидва варіанти засвоюються набагато оперативніше, порівняно з іншими видами продукту.

Соєвий найчастіше використовується жінками, позаяк допомагає відновлювати гормональний фон, а також вегетаріанцями. Він за більшістю параметрів іншим видам не поступається.

Нерідко перевагу надають казеїновому протеїну, оскільки саме він як молочний білок є запорукою швидкого нарощення м’язової маси. У зв’язку зі складною структурою, він довше засвоюється організмом, а так впливає на нього триваліший час. Його особливість – нерозчинність в лужному середовищі, тобто в шлунку, що забезпечує довготривалий ефект і відчуття ситості. Крім того, його ціна – на порядок менша, порівняно з іншими видами, тому, якщо ви потребуєте значної кількості білка при високо інтенсивних тренуваннях, зупинити вибір на універсальному казеїні максимально виправдано.