DHEA 50 mg Natrol 60 tabs

DHEA 50 mg Natrol 60 tabs

326 грн.
  • Виробник:Natrol
  • Модель:146005
  • Наявність:Немає в наявності

З віком організм виробляє гормон DHEA все менше і менше, що спричинює незворотні процеси передчасного старінням. DHEA 50 mg Natrol містить гормон, що виробляється наднирковою залозою і відповідає за вікові зміни незалежно від статі. Застосування DHEA 50 mg Natrol 60 tabs дозволяє нормалізувати гормональний фон, уникнути порушень в організмі, посилити лібідо, а у жінок на певний термін відкласти початок менопаузи.

Окрім цього, препарат нормалізовує роботу нервової системи, покращує стресостійкість, працездатність, покращує пам'ять та стимулює мозкову діяльність, що запобігає його пердчасному старінню. Це чудова профілактика остеопорозу, оскільки продукт має здатність підвищувати щільність кісткової тканини.

Отже, продукт знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань, регулює відкладення зайвого жиру в м'язах, покращує загальне самопочуття, збалансовує рівень гормонів, поліпшує настрій, допомагає підтримувати здоров'я та уповільнює процеси старіння.

Рекомендації щодо вживання DHEA 50 mg Natrol 60 tabs:
Приймати по 1 таблетці на день разом з їжею. Не пити особам віком до 18 років, вагітним або годуюючим жінкам. Перед використанням необхідна консультація з лікарем. Не перевищувати рекомендоване дозування.

Склад DHEA 50 mg Natrol 60 tabs: 

Тип
Тип
Таблетки
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.