Гарантія і повернення

Купуючи товар на ironman.com.ua, ви можете бути впевнені, що робите вибір на користь високої якості та доступної ціни. Увесь асортимент нашого інтернет-магазину має всю необхідну супровідну документацію й дозволений для продажу в Україні.

Надаємо гарантію на всі товари, що представлені у нашому каталозі, відповідно до законодавчих норм. Гарантійні умови – стандартні. Актуальне право повернення протягом двох тижнів. Якщо товар підлягає додатковій гарантії, відповідна інформація вказується в картці товару.

За Законом України «Про захист прав споживачів», повернення покупцем товару, придбаного у магазині, можливе за таких умов:

  • товар не використовувався, про що свідчить відсутність на ньому слідів використання (подряпин, потертостей, відколів тощо), збережені всі захисні елементи, документація та ін.;
  • збережено цілісність упаковки і комплектацію;
  • є усі бирки, ярлики, заводське маркування;
  • минуло не більше 14 днів з моменту купівлі або ж не більше 21 дня, якщо товар, отриманий на пошті або через кур’єрську службу, не має належної якості.
Якщо виникли запитання з приводу гарантії та повернення, зверніться до наших менеджерів й отримайте детальну консультацію.