Гейнер Mass Up ActivLab 1200 г

Гейнер Mass Up ActivLab 1200 г

302 грн.
  • Виробник:Activlab
  • Модель:105024
  • Наявність:В наявності

Шукаєте гейнер, здатний справитися зі своїм призначенням якнайкраще? Хочете спробувати щось нове, та не за усі гроші? Зверніть увагу на Mass Up від ActivLab (Польща). Це ефективний гейнер, або, інакше кажучи, вуглеводно-білкова суміш, розроблена спеціально для тих, хто прагне в мінімальні терміни і без шкоди якісній стороні наростити м’язову масу. Якщо ви регулярно й інтенсивно тренуєтесь і, до того ж, маєте пришвидшений обмін речовин, цей продукт спортивного харчування – саме те, що вам треба!

Вуглеводи з кожної порції гейнера забезпечать поставки потрібних обсягів енергії в організм і збільшать добовий калораж. Білок в розмірі приблизно 10 г чудово впорається зі своєю основною роллю будівельного матеріалу. Креатин, який також є у складі, додатково підвищить енергозапаси й, крім того, попіклується про належне відновлення організму після складних фізичних навантажень. Не можна лишати поза увагою й амінокислоти (замінні та незамінні, зокрема ВСАА), присутні у значних кількостях. Особливо важливий таурин, за яким – адаптація нервової системи до важких тренувань. Тобто, гейнер містить повний комплекс компонентів, важливих для досягнення бажаних результатів, передусім для якісного набору маси. Зупинити вибір на ньому – 100 % не прогадати!

Склад:

Дозування та застосування. Щоб приготувати напій, потрібно 100 г порошку змішати із 300-400 мл води, а ще краще – молока. Оптимальний час вживання – між основними прийомами їжі, після тренування або ж у будь-який інший час, якщо виникає відчуття голоду.

Купуйте ActivLab Mass Up! Будуйте тіло своєї мрії разом з надійним помічником!

Упаковка
Упаковка
Пакет
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.