Гейнер Power Pro Gainer Amino+BCAA 1000 г Шоколад

Гейнер Power Pro Gainer Amino+BCAA 1000 г Шоколад

340 грн.
  • Виробник:Power Pro
  • Модель:157053
  • Наявність:В наявності

Gainer Amino + BCAA – це популярний гейнер від відомого українського виробника спортивного харчування Power Pro. Є одним з найкращих варіантів для оперативного поповнення енергозапасів та нарощення м’язової маси. У складі – 30 % сироваткового протеїну та активні компоненти, що покликані прискорювати процес росту м’язів.

Продукт примітний споживчими аспектами. Цей висококалорійний коктейль має чудовий насичений смак, що нагадує десерт, ніжну густу консистенцію та природний приємний аромат. Разом з тим, не містить жиру та практично не має цукру. Так, насолода від смакових характеристик вдало поєднується з відсутністю шкоди для здоров’я. Завдяки високому ступеню подрібнення гейнер із упаковки виглядає навіть не як порошок, а як пудра. Відповідно, розчинення у будь-якій рідині – швидке й безперешкодне, до утворення однорідної шовковистої структури. 

Це гейнер, який допомагає нарощувати м’язи, а не жир. У ньому смак і користь бездоганно поєднані між собою. Унікальність полягає в тому, що, на відміну від більшості інших продуктів цієї категорії, м’язовий шар збільшується в належному відсотковому співвідношенні до жирового об’єму. У значному числі інших гейнерів є чимало цукру, а так вони є передумовою появи надлишкових жирових відкладень. Тобто продукт, який ми з вами розглядаємо, не просто збільшує масу, він робить це правильно, що дуже важливо.

Gainer Amino + BCAA розроблений на основі простих і складних вуглеводів, голландського трикомпонентного білка. У кожній порції – належні обсяги амінокислот, зокрема ВСАА, які добре позначаються на збільшенні м’язів та енергопотенціалу. Крім того, не обійшлось тут без креатину (підвищує запаси енергії для тренувань), L-карнітину (пришвидшує жировий синтез в матрикс з руйнуванням жирів і виділенням енергії), трібулусу (натуральний стероїд, за яким – інтенсифікація росту м’язових тканин, підвищення витривалості та вироблення тестостерону).

Склад. Енергоцінність 100 г – 390 ккал. Вуглеводів – 67,4 г, білків – 30 г, жири відсутні.


Дозування та застосування. Приймайте по 1 порції (40 г), залежно від потреб вашого організму. Аби збільшити обсяги м’язової маси належним чином, поповнити запаси білка та вітамінів, приймайте по одні порції продукту до та після спортивних занять, значних фіз. навантажень.

Термін придатності – 1 рік.

Мрієте про гарну рельєфну мускулатуру? Не хочете, аби з’являлись зайві жирові відкладення? Прагнете досягати максимальних результатів від тренувань та швидше відновлюватися після них? Замовляйте й застосовуйте Power Pro Gainer Amino + BCAA!

Тип
Тип
1000 г Шоколад
Упаковка
Упаковка
Пакет
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.