Статті

Препарати для зміцнення суглобів і зв’язок: ТОП-10

Турбота про суглоби, зв’язки і сухожилля – надважливий аспект інтенсивних спортивних тренувань. Щоб запобігти передчасному зносу і руйнуванню сполучних тканин, звести до мінімуму ризик розтягнень та інших пошкоджень, а відтак посприяти високій якості тренувань і значному фізичному прогресу, необхідно правильно підібрати відповідне спортивне харчування цієї категорії.

Як підтримувати імунітет? Ефективні способи зміцнення імунної системи

Міцний імунітет – важлива передумова повноцінного життя всіх людей без винятку. Як підтримувати імунітет правильно, щоб він, у свою чергу, і вам забезпечував належну підтримку? Як зміцнити імунну систему дієво, а не просто, аби лиш щось зробити для заспокоєння сумління? Відповіді на ці запитання ви отримаєте у статті.

Таблетки модафініл – справжній помічник для мозку чи гроші, викинуті на вітер?

Тема цієї статті – таблетки модафініл. Що вони таке, які функції виконують, чому користуються великим попитом і викликають неабиякий інтерес? Ми поговоримо, хто і для чого їх вживає, чи дають вони бажані результати, чи мають побічні ефекти. Все, що ви хотіли дізнатися про модафініл – далі.

Спортивний інвентар для домашніх тренувань

Спортивний інвентар для домашніх тренувань – це дуже велика і різнопланова група товарів, яка може бути цікава багатьом. Що вона включає, для чого можуть стати в пригоді вдома ті чи інші пристосування, що варто купити, а без чого можна і обійтися – читайте далі.

Жироспалювач – ефективна допомога чи марна трата грошей?

Жироспалювачі, або добавки, призначені для боротьби із зайвою вагою – дуже спірна категорія спортивного харчування, що має своїх прихильників і противників. Перші – це переважно ті, кому вдалося скинути набридлі кілограми, використовуючи спеціальні спалювачі жиру, другі, відповідно – ті, хто аналогічне завдання із задіянням добавки не виконав.

Користь ВСАА: коротко про головне

ВСАА – три незамінні амінокислоти з розгалуженими ланцюгами (лейцин, ізолейцин та валін) – не варто залишати без уваги спортсменам і людям, які ведуть активний спосіб життя. Про них потрібно знати, їх важливо вживати у вигляді спеціального спортивного харчування. Організм БЦАА не виробляє, а їх кількості, що надходять з їжею, практично завжди недостатні.