Статті

Таблетки модафініл – справжній помічник для мозку чи гроші, викинуті на вітер?

Тема цієї статті – таблетки модафініл. Що вони таке, які функції виконують, чому користуються великим попитом і викликають неабиякий інтерес? Ми поговоримо, хто і для чого їх вживає, чи дають вони бажані результати, чи мають побічні ефекти. Все, що ви хотіли дізнатися про модафініл – далі.

Спортивний інвентар для домашніх тренувань

Спортивний інвентар для домашніх тренувань – це дуже велика і різнопланова група товарів, яка може бути цікава багатьом. Що вона включає, для чого можуть стати в пригоді вдома ті чи інші пристосування, що варто купити, а без чого можна і обійтися – читайте далі.

Жироспалювач – ефективна допомога чи марна трата грошей?

Жироспалювачі, або добавки, призначені для боротьби із зайвою вагою – дуже спірна категорія спортивного харчування, що має своїх прихильників і противників. Перші – це переважно ті, кому вдалося скинути набридлі кілограми, використовуючи спеціальні спалювачі жиру, другі, відповідно – ті, хто аналогічне завдання із задіянням добавки не виконав.

Користь ВСАА: коротко про головне

ВСАА – три незамінні амінокислоти з розгалуженими ланцюгами (лейцин, ізолейцин та валін) – не варто залишати без уваги спортсменам і людям, які ведуть активний спосіб життя. Про них потрібно знати, їх важливо вживати у вигляді спеціального спортивного харчування. Організм БЦАА не виробляє, а їх кількості, що надходять з їжею, практично завжди недостатні.

Що таке протеїн, яким буває і для чого потрібен спортсмену?

Протеїнові добавки – супер спосіб компенсувати дефіцит білка з їжі. Вони легкі у використанні: стають придатними для застосування просто після змішування з водою або іншим напоєм. Вони добре поповнюють організм будматеріалом для м’язів, чудово справляються і з іншими завданнями, покладеними на білок.