IsoTonic BioTech 10x40 g

IsoTonic BioTech 10x40 g

310 грн.
  • Виробник:BioTech
  • Модель:111097
  • Наявність:Немає в наявності

IsoTonic BioTech - це підбадьорливий ізотонічний напій, призначений для поповнення енергетичних витрат, відновлення водяного балансу та відшкодування поживних речовин, що активно виходять з потом при інтенсивному тренуванні. Напій виготовлений на основі природних інгредієнтів і очищеної води, що гарантує повне виключення шкідливих речовин і відсутність побічних дій на організм людини.

Дієтологи компанії БіоТеч рекомендують вживати високоефективний ізотонічний напій безпосередньо під час підвищеної рухової активності, при виснажливих тренуваннях аеробного та анаеробного характеру. Всі інгредієнти підібрані таким чином, щоб посилювати загальну віддачу напою IsoTonic BioTech для заповнення витрачених мікроелементів і мінералів. Купити IsoTonic BioTech в Києві і Україні можна безпосередньо з головної сторінки нашого сайту «ПротеїнінЛьвів».

IsoTonic BioTech

Кому рекомендується вживати IsoTonic BioTech
Ізотонічний напій від БіоТеч - це високоефективна альтернатива звичайній воді, яка стала незамінним складовим кожного атлета на фазі інтенсивного тренувального процесу. Однак IsoTonic BioTech, крім відновлення водного балансу, виконує ряд більш важливих і біологічно цінних для організму функцій. Завдяки цьому мільйони атлетів включають освіжаючий і підбадьорливий напій у свій тренувальний комплекс як невід'ємну частину відновного процесу.

IsoTonic BioTech призначений для вживання:

- Атлетам різної кваліфікації, щоб гранично сконцентруватися і провести весь тренувальний процес з максимальною інтенсивністю. Це дозволить зруйнувати м'язові волокна і запустити процес відновлення і суперкомпенсації;

- Спортсменам, що зазнають анаеробних навантажень: єдиноборства, велоспорт, біг та ігрові види спорту. Вживаючи ізотонічний напій, вони запобігають накопиченню втоми за рахунок підвищеному постачанню кисню в м'язові волокна, що працюють виключно в аеробному режимі. Мінерали та поживні речовини, що містяться в напої, нормалізують процес аеробного гліколізу і забезпечують організм необхідною енергією.

Якщо ви віддаєте перевагу здоровому способу життя з регулярними заняттями спортом, то вживання ізотонічного напою дозволить підвищити відчуття бадьорості і зняти непотрібну втома безпосередньо під час тренінгу. Велика кількість людей використовують напій в літній час як такий, що ефективно вгамовує спрагу.

Якщо ви хочете мати у своєму тренувальному арсеналі напій, який відновлює сили і забезпечує організм поживними речовинами, купіть IsoTonic BioTech в Києві і Україні, скориставшись послугами нашого інтернет-магазину «Proteininlviv».

Позитивні якості напою IsoTonic BioTech

  • Моментальне засвоєння, яке супроводжується швидкодіючим ефектом.
  • Ідеально підібрана вуглеводна форма забезпечує мускулатуру енергією і поповнює запаси глікогену.
  • Відновлює запаси незамінних вітамінів і мінералів, які активно видаляються з організму під час надмірної фізичної активності.
  • Продукт має чудові смакові якості і призначений для щоденного вживання.

Склад IsoTonic BioTech (40 г)
Вітаміни:

Вітамін B1 - 0,5 мг.
Вітамін B6 - 0,6 мг.
Вітамін С - 32 мг.

Мікроелементи:

Цукор -19,92 м
Вуглеводи -33,6 м
Магній - 80 мг.
Натрій - 300 мг.
Кальцій -120 мг.
Калій -100 мг.
Калорії -139 ккал.

Як приймати IsoTonic BioTech:
Необхідно змішати одну сорокаграмову порцію ізотонічного напою з 500 мл води.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.