Як правильно підібрати спортивне харчування

Переглядів: 340

Гейнери – для енергії та м'язової маси

Гейнери – це суміші з білків і вуглеводів, розроблені для набирання м'язової маси, заповнення дефіциту енергії за короткий час. Прийом гейнерів допомагає досягти істотного підвищення силових показників, збільшення маси за рахунок додавання більшої кількості калорій в щоденний раціон.

Гейнери впливають безпосередньо на відновлення м'язової тканини завдяки постійному засвоєнню протеїну організмом. Спортсменам-початківцям важливо знати, що їх варто вживати лише людям худорлявої статури.

Гейнери на основі білків і вуглеводів з швидким періодом розщеплення ідеально підходять для набору м'язової маси. Добавки з "повільними" білками і вуглеводами краще вибирати єктоморфам, організм яких потребує тривалого насичення енергією та білками. Комплексні гейнери дозволяють створити в організмі анаболічне середовище за декілька годин.

Креатин – для приросту сили та витривалості

Креатин бере участь в процесах метаболізму та енергетичного обміну в м'язових клітинах, застосовується для приросту сили, витривалості, м'язової маси. Регулярне вживання цієї харчової добавки допомагає вивільнити за невеликий період часу багато енергії, наповнює м'язи рельєфом, зменшує період відновлення після навантажень.

Амінокислоти – для витривалості та м'язового відновлення

Амінокислоти наш організм використовує для м'язового відновлення. Вони доставляють нутрієнти в м'язову тканину, що сприяє поліпшенню їх відновлення під час та після тренування. Також цей продукт допомагає зменшити біль від м'язової втоми, покращує метаболічне відновлення, допомагає збільшити витриваліст під час тривалих фізичних навантажень.