Харчова добавка Olimp Labs Chela-Ferr bio complex 30 caps (Залізо)

Харчова добавка Olimp Labs Chela-Ferr bio complex 30 caps (Залізо)

144 грн.
  • Виробник:Olimp Labs
  • Модель:152055
  • Наявність:В наявності

Chela-Ferr bio complex – це залізовмісна харчова добавка від польського виробника Olimp Labs у вигляді капсул. Залізо до складу входить у формі хелатної амінокислоти (гліцинат заліза), яка характеризується значною розсіюваністю та доброю переносимістю. Продукт є біодоступним, безпечним, гіпоалергенним, не має побічних ефектів.

Значення заліза для організму людини не переоцінити. Воно є важливим компонентом кров’яних білків, які транспортують кисень до м’язових тканин, бере участь в клітинному метаболізмі енергії, відіграє ключову роль у формуванні гемоглобіну та еритроцитів в крові. Разом з фолієвою кислотою, вітамінами С, В6, В12 зменшує відчуття втоми й зміцнює імунітет. Крім того, вітамін С інтенсифікує засвоєння заліза, В6 вкрай важливий для належного функціонування нервової та імунної систем, В12 бере участь у виробленні червоних кров’яних клітин і в клітинному поділі, а фолієва кислота сприяє нормальному росту тканин організму. А, власне, у залізі потреба значно зростає при м’язовому анаболізмі, інтенсивних фіз. навантаженнях, в період вагітності та лактації.

Склад. Активні компоненти у розрахунку на 1 капсулу: 

  • 70 мг гліцинату заліза;
  • 200 мг фолієвої кислоти;
  • 40 мг вітаміну С;
  • 1,4 мг вітаміну В6;
  • 2,5 мг вітаміну В12.

Додаткові складники: мальтодекстрин, мікрокристалічна целюлоза, стеарат магнію, желатин, барвник Е171.

Рекомендації по вживанню. Вживайте по одній капсулі щодня після їжі. Денна норма може бути збільшена за рекомендацією лікаря, наприклад, до 2 капсул для жінок, які планують вагітність, вагітні або годують груддю.

Хочете купити Olimp Labs Chela-Ferr bio complex 30 caps? Телефонуйте! Організуємо швидку доставку товару у ваше місто!

Количество
Количество
30 шт.
Тип
Тип
Капсулы
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.