Харчова добавка Olimp Labs Gold Glucosamine 1000 120 caps

Харчова добавка Olimp Labs Gold Glucosamine 1000 120 caps

437 грн.
  • Виробник:Olimp Labs
  • Модель:152058
  • Наявність:Немає в наявності

Якщо ви шукаєте добру підтримку для суглобів та зв’язок, зверніть увагу на харчову добавку Gold Glucosamine від Olimp Labs (Польща). Гарантує ефективну дію при вживанні всього двох капсул на день!

Продукт виготовлений на основі сульфат глюкозаміну – надважливої речовини для функціонування суглобів. Її основне завдання полягає у побудові хрящової тканини (поставляє будматеріал для вироблення основних елементів хряща – протеогліканів) та забезпеченні належного змащування частин опорно-рухового апарату. Крім того, вона є джерелом сірки та сприяє виробленню колагену. Не лише покращує роботу суглобів, а й допомагає їм у регенерації.

Якщо ваш опорно-руховий апарат повсякчас піддається значним навантаженням або актуальна реабілітація після травмування, вирішуйте питання разом з Gold Glucosamine – результатом залишитеся задоволені гарантовано! До того ж, за допомогою цієї добавки можна здійснювати профілактику пошкоджень суглобів. Позаяк з віком вироблення глюкозаміну організмом зменшується, а суглоби втрачають настільки добру рухливість, як була раніше, щоб запобігти найменшим негативним проявам, вживайте глюкозамін у капсулах. 

Склад. Кожна капсула – це 950 мг глюкозамін сульфату 2KCL, з яких 398 мг приходиться на глюкозамін. Вітаміну С – 30 мг.

Допоміжні інгредієнти: хондроїтин, мікрокристалічна целюлоза, стеарат магнію, желатин.

Рекомендації по вживанню. Приймайте по 1-2 капсули щодня під час їжі. Оптимальна тривалість курсу – 6-8 тижнів. Не перевищуйте вказаних дозувань.

Якщо вам знадобилася харчова добавка Olimp Labs Gold Glucosamine 1000 60 caps, замовляйте її без зволікань в інтернет-магазині «Proteininlviv»! У нас – доступна ціна й оперативна доставка у будь-який регіон України.

Кількість капсул
Кількість капсул
120 caps
Количество
Количество
60 шт.
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.