Хондропротектор Puritan's Pride MSM 1000 mg 120 caps

Хондропротектор Puritan's Pride MSM 1000 mg 120 caps

293 грн.
  • Виробник:Puritan's Pride
  • Модель:163020
  • Наявність:Немає в наявності

Puritan's Pride MSM – це харчова добавка американського виробництва, призначена для підтримки здоров’я суглобів і зв’язок. Популярний хондропротектор у зручній для вживання формі капсул.

MSM – природнє джерело сірки, яка є важливим будівельним компонентом глікозаміногліканів (структурних компонентів хряща з неабияким значенням для його підтримки). Із MSM виробляються амінокислоти метіонін та цистеїн, за участю яких відбувається синтез протеїну, важливого для формування сполучних тканин і зв’язок. Крім того, він впливає на активність ензимів, встановлює гормональну рівновагу та добре позначається на роботі імунної системи. Для спортсменів, які регулярно й інтенсивно тренуються, метилсульфонілметан цінний тим, що дієво ліквідує запальні процеси, усуває болі в суглобах, м’язах та спині.

Склад. Основний компонент MSM входить до складу кожної капсули в обсязі 1000 мг, з яких 340 мг приходиться на органічну сірку.

Допоміжні інгредієнти: желатин, рослинний стеариновокислий магній.

Рекомендації по вживанню. Для досягнення бажаного ефекту приймайте по 1 шт. двічі-тричі на день, бажано під час їжі.

Якщо вас цікавить більш детальна інформація про Puritan's Pride MSM 1000 mg 120 caps або умови його придбання в інтернет-магазині «Proteininlviv», зверніться до наших консультантів за контактними номерами телефонів. Розповімо усе, що потрібно знати про продукт, його застосування тощо й організуємо швидку доставку у ваше місто.

Вес
Вес
120 г
Тип
Тип
Капсули
Упаковка
Упаковка
Пластиковая туба
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.