Колаген Universal Nutrition Collagen 300 g
Колаген Universal Nutrition Collagen 300 g - фото №2
Колаген Universal Nutrition Collagen 300 g
Колаген Universal Nutrition Collagen 300 g - фото №2

Колаген Universal Nutrition Collagen 300 g

678 грн.
  • Виробник:Universal Nutrition
  • Модель:178046
  • Наявність:В наявності

Collagen 300 g від Universal Nutrition (США) – це колаген у формі порошку, який потрібен для здоров’я суглобів, зв’язок та інших твердих і м’яких тканин організму. Він – запорука належного формування й функціонування суглобів. Одночасно зміцнює тканини й робить їх еластичними, завдяки чому забезпечується рухомість суглобів, гнучкість, вони стають більш функціональними та здоровими.

Колаген необхідний організму в періоди відновлення, якщо мали місце травми, переломи, розтяжки зв’язок. Доведена його ефективність в лікуванні вікових хвороб з суглобами, зокрема артриту й остеопорозу. Також позитивний вплив спостерігається на ріст нігтів, волосся, зміцнення хрящових тканин, сприяння належному стану опорно-рухової системи, в цілому. Що стосується спортсменів, то для них додаткове надходження в організм колагену є вкрай важливим, особливо при регулярних та складних силових фізичних навантаженнях.

Склад. Добавка містить 5 г колагену, протеїну у кожній порції.

Рекомендації по вживанню. Приймайте по 1-2 порції продукту щодня в проміжках між прийомами їжі, змішуючи порошок зі 100 мл води.

Якщо вас зацікавив колаген Universal Nutrition Collagen 300 g, уточнити будь-які питання з приводу добавки та замовити її з доставкою по Україні можете за телефоном. Також приймаємо замовлення онлайн. Звертайтеся!

Вес
Вес
300 г
Тип
Тип
Порошок
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.