Креатин моногідрат - 1000 г

Креатин моногідрат - 1000 г

419 грн.
  • Модель:1350005
  • Наявність:Немає в наявності

Креатин ― це натуральна речовина, яка міститься в м'язах людини і тварин, і потрібна для енергетичного обміну та виконання рухів. В організмі людини є близько 100 ― 140 г цієї речовини, що виконує функцію джерела енергії для м'язів. Добова витрата креатину у звичайних умовах складає приблизно 2 г. Креатин так само важливий для життя, як білок, вуглеводи, жири, вітаміни і мінерали. Креатин може синтезуватися організмом самостійно з 3-х амінокислот: гліцину, аргініну і метіоніну. Ці амінокислоти ― компоненти білка.

У світі бодибілдингу, креатин широко використовується як спортивна добавка для збільшення сили, м'язової маси і короткочасної аеробного витривалості з доведеною безпекою.

Ефекти креатину:

― збільшення сили;
― збільшення м'язової маси;
― рельєфність;
― збільшення секреції анаболічних гормонів;
― буфер молочної кислоти.

Рекомендації щодо вживання:

  • Етап завантаження: Перші 5 ― 7 днів по 4 порції (20 грам) в день (розділити на 2 ― 4 прийоми розмішуючи в шейкері на 200 мл води, випиваючи в процесі размаііванія так як креатин моногідрат дуже погано розчиняється у воді)
  • Другий етап, підтримка концентрації: Наступні два місяці по 1 - 2 порції щодня Порція за годину до тренування і можна одну після тренування У процесі вживання випивати не менше 2 літрів води в день Через два місяці зробити перерву на два тижні Одна порція 2 плоских мірних ложки (5 грам)

 

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.