Креатин Scitec Nutrition 100 % Creatine 300 г

Креатин Scitec Nutrition 100 % Creatine 300 г

519 грн.
  • Виробник:Scitec Nutrition
  • Модель:167003
  • Наявність:Немає в наявності

Спорт – важлива частина вашого життя? Вам відомо, що про досягнення найкращих результатів говорити не доводиться, якщо не вживати правильне та якісне спортивне харчування? Знаєте про роль креатину у всьому цьому? Не тільки знаєте, а й хочете купити найкращий продукт із вказаної категорії? Зупиніть вибір на 100 % Creatine від Scitec Nutrition – не прогадаєте!

Цей моногідрат креатину став справжнім відкриттям у світі спортивного харчування на початку 90-х років минулого століття і з тої пори не втрачає своєї популярності по всьому світу. Його належні обсяги у м’язах – запорука злагодженої регенерації АТФ, необхідного резерву клітинної енергії при скороченні м’язів. За ним – ефективне збільшення об’єму клітин, шляхом сприяння синтезу м’язового білка. Численними клінічними дослідженнями доведено, що моногідрату креатину під силу максимізувати загальні обсяги речовини у м’язах не лише у вигляді чистого креатину, а й як його фосфату. Про що це говорить? Про реальність значного нарощення маси і збільшення сили м’язів. А також про досягнення високих спортивних показників й благотворний вплив на здоров’я, не залежно від виду спорту.

Склад: 5000 мг моногідрат креатину у кожній порції (в 1 ч.л.). Це запатентований продукт Creapure™ від німецького виробника SKW. Він безпечний, абсолютно вивчений і 100 % ефективний!

Дозування та застосування. Щоб дізнатись дозу продукту, яка підходить саме вам, розділіть масу тіла на 3. Отримане число – це потрібна вам денна кількість креатину в грамах в період завантаження (перший тиждень вживання). Надалі вистачатиме половини цієї порції, аби підтримувати належний рівень креатину у м’язах.

Щоб приготувати напій, скористайтесь такою пропорцією: на 5 г порошку 350 мл рідини. Приймайте добавку натщесерце, найкраще – після тренування разом із простими вуглеводами. Протягом усього періоду використання креатину забезпечте поставки належних обсягів води в організм.

Замовляйте Scitec Nutrition 100 % Creatine 300 г у нас! Порадуємо невисокою ціною та швидкою доставкою по Україні!

Вес
Вес
0,3 кг
Вид креатина
Вид креатина
Моногидрат
Упаковка
Упаковка
Пластиковая банка
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.