Набір м'язової маси

Правильно наростити м’язову масу, зробити тіло гарним та рельєфним,струнким і підтягнутим – основна мета, заради якої більшість відвідуєтренажерний зал. Чи можна її досягти, лише виконуючи спеціальні комплексифізичних вправ? У незначній кількості випадків, мабуть, так. Але в більшостіситуацій результат порадує, якщо тільки заняття в тренажерці, супроводжуванічітким дотриманням графіка і специфіки, компонувати з певним режимомхарчування, належним чергуванням фаз активності й відпочинку. Також на успіхнавряд чи доведеться розраховувати, якщо не вживати відповідне спортхарчування.

Спеціально розроблене спортивне харчування для набору м’язової маси – надійнийпомічник на шляху до досягнення зазначеної мети. Що саме і яку роль відіграє в цьомупроцесі – далі.

Рекомендовані

Основні види спортивного харчування для набору маси

Відразу зазначимо: далі ми наведемо всі основні групи добавок, які сприяютьнарощуванню маси, але це зовсім не означає, що їх комплексне вживання – еталон длякожного. Ні. Кожен організм особливий і вимагає індивідуального підходу, зокрема,і до формування раціону спортивного харчування. Наведена нижче інформаціядопоможе вам зорієнтуватися, а розробити точну схему на її основі зможете, задопомогою нашого консультанта або професійного тренера.

Протеїн. У спектріфункціональних можливостей різних видів протеїну – забезпечення різноманітнихефектів: інтенсифікація метаболізму, жироспалення, відновлення м’язових тканинпісля перенесених навантажень і, звичайно ж, сприяння росту м’язів. Протеїн,або білок – це основа для побудови м’язових структур. Він є потребоюспортивного тіла в кількості близько 2 грамів на кілограм ваги щодня. Завдякинатуральному походженню, до того ж, не завдає шкоди організму.

Гейнери. За цимибілково-вуглеводними сумішами – виконання двох завдань: підвищення енергетичнихзапасів організму + поставка необхідних обсягів калорій. Зазвичай, в їх складіприсутні сироватковий протеїн, вуглеводи і жири. Також можлива наявністьамінокислот, мікроелементів й інших корисних компонентів. Оптимальний варіантвживання при наборі маси – між основними прийомами їжі. Гейнери особливоважливі для худорлявих людей, яким складно набрати вагу.

Креатин. Часткововиробляється людським організмом і міститься в червоному м’ясі. Але, якправило, цих кількостей не вистачає, щоб м’язи були такими, як хочеться. Спортивнідобавки на основі креатину (креатинові суміші та креатин моногідрат) – осьчудовий спосіб збільшити м’язову масу, а ще стати сильнішими й витривалішими.

ВСАА. Три незамінніамінокислоти, які організм не здатний виробляти самостійно. Лейцин, ізолейцин івалін в стандартному співвідношенні 2:1:1 або, трохи рідше, 3:2:1. Їхсукупність вкрай важлива для формування м’язової маси і збереження м’язів вскладні періоди сушки або схуднення. Продукти цієї категорії спортхарчування –одні з найпопулярніших, оскільки за ними – поліпшення регенерації, росту ірозвитку м’язів.

Глютамін. Ще однаамінокислота-складова білка, не з числа незамінних (є умовно незамінною), алетеж важлива. За продуктами, до складу яких вона включена – забезпечення анаболічногостану, що запобігає втраті м’язової маси. Глютамін бере участь в нарощуванні м’язів,перешкоджає їх руйнуванню (катаболізму), підвищує рівень гормону росту. Відтаквін – вагомий учасник ростових і відновних процесів м’язових тканин.

Бустери тестостерону. Діють на мускулатуруне прямо, а опосередковано. Це натуральні добавки, що збільшують природнимшляхом вироблення в організмі основного чоловічого статевого гормону –тестостерону. А вже значні кількості тестостерону забезпечують підвищені силовіпоказники і належний набір маси.

Енергетичні батончики. Не обов’язкові,але смачні та корисні. З їх допомогою зручно отримувати потрібні кількостібілка і вуглеводів протягом всього дня. А це, своєю чергою, позитивно позначаєтьсяна наборі ваги.

Арахісова паста. Ще один смачнийвисококалорійний продукт. Джерело білка, вуглеводів і корисних жирів.Виправлення нестачі калорійності харчування, що погано впливає на нарощування м’язів– завдання, з яким поживна паста з арахісу справляється на ура.


P.S. Якщо навітьдотримуватися усіх рекомендацій стосовно нарощування м’язів і вживати спортхарчування,можна не досягнути бажаного. Як так? – Запитаєте ви. Все просто: не коженпродукт спортивного харчування, представлений на ринку, ефективний і безпечний.Тому вкрай важливо ретельно вибирати виробників і постачальників. Хочете купитинайкраще спортивне харчування для набору м’язової маси – якісне, ефективне ібезпечне? Наш інтернет-ресурс – до ваших послуг!