Передтренувальні комплекси з геранню – що це таке і як правильно приймати?

Переглядів: 156

Передтренувальні комплекси з геранню посідають лідерські позиції у своїй категорії товарів. Що вони таке, чим примітні і як, власне, їх застосовувати, аби отримати максимальну віддачу – читайте в нашому матеріалі.

Що таке передтренік з геранню?

Передтренувальні комплекси з геранню, вони ж передтреніки, що містять екстракт герані (DMAA) – це спеціальне спортивне харчування для поліпшення фізичних показників навіть у професійних спортсменів. З їх допомогою організм може куди легше і безболісніше переносити інтенсивні та виснажливі тренування. Яскравий приклад продуктів вказаної категорії – капсульований передтренувальний комплекс DMAA від Stark Pharm, розроблений на основі екстракту герані.

Герань в спортивному харчуванні – це ефективний і простий у використанні біологічний стимулятор, який славиться дією енергетика. При цьому він офіційно визнаний безпечним для здоров’я, таким, що не провокує негативних наслідків, легальний і дозволений для вживання. Однак світовою спільнотою цей компонент прирівняний до допінгових засобів, що обов’язково слід враховувати при підготовці до професійних змагань.

Взагалі герань в бодібілдингу цінується тим, що, потрапляючи в людський організм, виконує чимало важливих функцій, зокрема:

  • бере активну участь у всіх метаболічних процесах;
  • ефективно та безпечно бореться з жировими відкладеннями;
  • стабілізує апетит;
  • знімає втому в м’язах;
  • сприяє набору м’язової маси і створенню рельєфу;
  • максимізує продуктивність тренувань шляхом підвищення вироблення енергії;
  • збільшує витривалість, подовжує тренувальний час, дозволяючи довше тренуватися;
  • добре позначається на функціонуванні центральної нервової системи, покращує пам’ять, концентрацію та інші розумові процеси, піднімає настрій і впевненість у власних силах, що теж, погодьтеся, у спорті дуже важливо.

Іншими словами, жироспалювальні енергетики на основі герані працюють дуже добре, дозволяючи спортсменам суттєво підвищувати результати. Причому, з огляду на свою універсальність, приносять користь як чоловікам, так і жінкам, професійним атлетам і любителям.


Як приймати DMAA?

Приймати подібні добавки слід, змішуючи з водою/соком або запиваючи чимось з цього (в залежності від форми випуску), приблизно за 15-30 хвилин до тренування. Обов’язково дотримуватися зазначеного виробником дозування. Деякі препарати приймаються не відразу, а з поділом порції на кілька доз для вживання до і під час тренування. При першому прийомі добавки рекомендовано випробувати половину призначеної дози. Якщо все пройде добре, на наступний раз можна брати цілу.

Щоб реальний ефект ДМАА відповідав очікуваному, а будь-які ризики були зведені до нуля, передтреніки з геранню слід вживати з чітким дотриманням інструкції. При цьому необхідно враховувати наявність інших компонентів у складі, адже для посилення ефекту передтренувальні комплекси можуть мати в складі не тільки герань, а й, скажімо, креатин, бета-аланін, таурин або інші речовини. Всі вони чудово працюють разом, інтенсифікуючи і подовжуючи дію один одного. Взяти хоча б ту ж добавку Stark Pharm DMAA, серед інгредієнтів якої є також L-теанін. Її ефективність – поза сумнівами!

В цілому, дотримання правил, прописаних в інструкції, не допускає жодних побічних ефектів. Однак враховуйте, що це, все-таки, енергетик, а всі енергетики в більшій чи меншій мірі впливають на серцево-судинну систему. Тож, якщо з цим є проблеми, перед прийомом добавки проконсультуйтеся з фахівцем. Консультація тренера або лікаря не буде зайвою і новачкам.


Якщо ви хочете максимізувати ефективність тренувань і досягти нових вершин у спорті... Якщо розглядаєте з цією метою натуральні жироспалювальні засоби... Наша вам порада – робити вибір з категорії продуктів «передтренувальні комплекси з геранню». І не відкладайте, почніть працювати над собою вже зараз. А будуть запитання – уточніть все, що цікавить, у наших фахівців.

Коментарі

Написати коментар