Передтренувальний комплекс Universal Nutrition Animal Fury 491 g

Передтренувальний комплекс Universal Nutrition Animal Fury 491 g

1011 грн.
  • Виробник:Universal Nutrition
  • Модель:178041
  • Наявність:В наявності

Animal Fury від Universal Nutrition – це потужний передтренувальний комплекс у формі порошку, зі смаком яблука, виготовлений на основі амінокислот та кофеїну. Ефективно збільшує енергозапаси організму, позитивно впливає на фокусування та продуктивність. Якщо ви бажаєте покращити інтенсивність тренувань, це те, що вам потрібно!

Комплекс поєднав в собі такі компоненти:

  • цитрулін малат – амінокислота, що допомагає оперативно виводити токсичні сполуки, які формуються під час фізичних навантажень, обміну білка та катаболічним реакціям;
  • бета-аланін – природна амінокислота, завдання якої полягає у значному збільшенні об’єму корнозину в м’язах, котрий, в свою чергу, не дає м’язовим тканинам закислятися під час інтенсивних тренувань й протистоїть додатковому збільшенню скорочення м’язів;
  • L-тирозин – амінокислота-складник білкової тканини, прекурсор DA, епінефрину та норепінефрину. Запобігає перетренуванням, добре позначається на ментальному концентруванні й техніці здійснення вправ, позитивно впливає на настрій та загальний стан організму;
  • кофеїн – елемент, що стимулює діяльність ЦНС, сприяє утворенню адреналіну, покращує самопочуття й працездатність. Йому під силу значно збільшити силу та витримку, притуплюючи відчуття фіз. напруги;
  • BCAA – амінокислоти з з розгалуженим ланцюгом.

Склад. В 1 порції продукту (16,53 г) міститься 5000 мг BCAA, 6000 мг цитруліну малату, 2000 мг бета-аланіну, 1000 мг L-тирозину, 350 мг безводного кофеїну.

Додаткові інгредієнти: ароматизатори, лимонна кислота, інулін, трихлоргалактосахароза, натрій хлористий, діоксид кремнію, ацесульфам калію.

В 1 упаковці (330 г) – 19 порцій.

Рекомендації по вживанню. 1 порцію змішати з 250 мл води й випити за півгодини до тренування. Денну норму перевищувати не можна. Перед прийомом слід проконсультуватися з тренером.

Якщо є алергія на будь-який із компонентів продукту, від вживання слід відмовитися. Добавка не може замінити збалансоване харчування. Не призначена для вагітних та жінок, що годують груддю.

Зберігайте в сухому місці при температурі не більше 25 °C, запобігаючи впливу морозу та прямого сонячного випромінювання. Унеможливте доступ дітей до продукту.

Купуйте передтренувальний комплекс Universal Nutrition Animal Fury 330 g (Green Apple) за найкращою ціною! Замовляйте в інтернет-магазині Proteininlviv!

Вес
Вес
0,33 кг
Тип
Тип
Порошок
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.