Політика конфіденційності

Ця Політика конфіденційності персональних даних діє стосовно всієї інформації сайту, розташованого на доменному імені ironman.com.ua.

1. Загальні положення
1.1. Використання Користувачем сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.
1.2. У випадку незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту.
1.3. Справжня Політика конфіденційності застосовується лише до цього сайту. Адміністрація сайту не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті.
1.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту.

2. Предмет політики конфіденційності
2.1. Справжня Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач повинен за вимогою надати Адміністрації сайту.
2.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті.

3. Цілі збору персональної інформації Користувача
3.1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту може використовувати в цілях:
         3.1.1. Ідентифікації Користувача для оформлення замовлення.
         3.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Сайту.
         3.1.3. Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, зокрема спрямування повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту, надання послуг, обробка запитів і заявок від Користувача.
         3.1.4. Визначення місця перебування Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства.
         3.1.5. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.
         3.1.6. Повідомлення Користувача Сайту про стан Замовлення.
         3.1.7. Надання Користувачеві ефективної клієнтської і технічної підтримки при виникненні проблем, пов'язаних з використанням Сайту.
         3.1.8. Надання Користувачеві з його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені сайту або від імені партнерів сайту.
         3.1.9. Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.
         3.1.10. Надання доступу Користувачеві на сайти або сервіси партнерів з метою отримання продуктів, оновлень і послуг.

4. Зобов'язання сторін
4.1. Користувач зобов'язаний:
         4.1.1. Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом.
         4.1.2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані у випадку зміни цієї інформації.
4.2. Адміністрація сайту зобов'язана:
         4.2.1. Використовувати отриману інформацію винятково для цілей, зазначених у п. 3 цієї Політики конфіденційності.
         4.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попередньої письмової згоди Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача.
         4.2.3. Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Користувача, згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.
         4.2.4. Здійснити блокування персональних даних, що стосуються відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача/його законного представника/уповноваженого органу з захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, у випадку виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

5. Відповідальність сторін
5.1. Адміністрація сайту, яка не виконала свої зобов'язання, несе відповідальність за збитки, понесені Користувачем, в зв'язку з неправомірним використанням персональних даних, відповідно до законодавства України.
5.2. У випадку втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальність, якщо ця конфіденційна інформація:
         5.2.1. Стала публічним надбанням до її втрати або розголошення.
         5.2.2. Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією сайту.
         5.2.3. Була розголошена за згодою Користувача.

6. Вирішення спорів
6.1. До звернення в суд з позовом у спорах, що виникають із відносин між Користувачем сайту і Адміністрацією сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору).
6.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.
6.3. При не досягненні згоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу, відповідно до чинного законодавства України.
6.4. До цієї Політики конфіденційності та відносин між Користувачем і Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.

7. Додаткові умови
7.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни в цю Політику конфіденційності без згоди Користувача.
7.2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики.