Препарат для підвищення тестостерону Universal Nutrition Animal M-Stak 21 packs

Препарат для підвищення тестостерону Universal Nutrition Animal M-Stak 21 packs

1403 грн.
  • Виробник:Universal Nutrition
  • Модель:178033
  • Наявність:В наявності

Animal M-Stak від Universal Nutrition (США) – це ідеальний непрогормональний препарат з мультикомпонентною формулою. 

Добавка покращує протеїновий синтез, сприяє затримці азоту (підтримує позитивний азотобаланс), розподіляє поживні речовини, перетворюючи їх в чисту масу, та зменшує, разом з тим, м’язовий катаболізм. Яким чином їй все це вдається? Animal M-Stak допомагає організму збільшити вироблення всіх 5-ти важливих для спортсмена речовий: тестостерону, hGH, інсуліноподібного фактору росту, LH та інсуліну. Примітно, що продукт не має андрогенних побічних ефектів, що супроводжують прогормональний курс і шкодять печінці.

Animal M-Stak – це не лише інтенсифікатор. Він також допомагає організму блокувати трансформацію тестостерону в естроген та дигідротестостерон, підтримує печінку, збільшує енергію під час занять в спортзалі, постачає ключові вітаміни і мінерали для росту мускулатури. 

Склад:

Рекомендації по вживанню. Виробник рекомендує вживати по 1 пакетику продукту протягом трьох тижнів, після чого зробити тижневу перерву. В дні активності – за 45 хвилин до тренування, в дні відпочинку – вранці між прийомами їжі.

Цікавлять по-справжньому серйозні тренування, але ви не хочете використовувати прогормони й ефедру? Animal M-Stak від Universal Nutrition – те, що вам потрібно! Оформляйте замовлення!

Количество
Количество
21 шт.
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.