Препарати для зміцнення суглобів і зв’язок: ТОП-10

Переглядів: 182

Турбота про суглоби, зв’язки і сухожилля – надважливий аспект інтенсивних спортивних тренувань. Щоб запобігти передчасному зносу і руйнуванню сполучних тканин, звести до мінімуму ризик розтягнень та інших пошкоджень, а відтак посприяти високій якості тренувань і значному фізичному прогресу, необхідно правильно підібрати відповідне спортивне харчування цієї категорії. Маються на увазі спеціальні препарати для зміцнення суглобів і зв’язок. А які саме з маси існуючих на сьогодні товарних позицій від всіляких виробників дійсно варті уваги, зараз дізнаєтеся.


Огляд популярних товарів для суглобів і зв’язок


1. Glucosamine Chondroitin MSM SAN 90 tabs

Американський хондропротектор в таблетках, джерело глюкозаміну, хондроїтину сульфату і метилсульфонілметану. Підвищує еластичність сполучних тканин, оздоровлює суглоби, сприяє насиченню кісток кальцієм, здійснює відновлювальну і протизапальну дії, прибирає біль.

2. Animal Flex Universal Nutrition 44 pak

Унікальний і мега ефективний продукт, родом зі США, який оцінили спортсмени з усього світу. Класична основа добавки (глюкозамін + хондроїтин сульфати А і С + МСМ) збагачена вітамінно-мінеральним комплексом, лляною олією, цетил-мірістолеат сумішшю, гіалуроновою кислотою і фітоекстрактами. Комплексна турбота про суглоби та зв’язки гарантована!

3. Arthro Guard BioTech 120 tabs

Кожна порція продукту – це сукупність майже двох десятків корисних для сполучної системи людини елементів, зокрема метилсульфонілметану, глюкозамін та хондроїтин сульфатів, колагену, кальцію і магнію, бромелайну та інших. Препарат ефективно живить і швидко відновлює хрящі, зменшує запалення і больові відчуття.

4. Mega MSM Scitec Nutrition 100 caps

Харчова добавка у формі капсул, покликана поставляти в організм великі обсяги органічної сірки – 2400 мг метилсульфонілметану в кожній порції. Чудово сприяє підвищенню працездатності в спортзалі, покращує сприйнятливість суглобів до значних навантажень, позбавляє від ниючих болів і хрускоту в колінах.

5. Collagen Liquid Scitec Nutrition 1000 ml

Рідкий гідролізований колаген з унікальною формулою (плюс амінокислоти і вітамін В6). Примітні характеристики: великий обсяг, зручна форма, доведена ефективність. Добавка піклується як про внутрішній бік питання, так і про зовнішній. Тобто не тільки підтримує здоров’я сполучної та кісткової тканин, але й омолоджує шкіру, нігті і волосся.

6. Glucosamine + MSM + Chondroitin OstroVit 90 tabs

Популярний польський продукт з категорії добавок для суглобів і зв’язок. Склад і форма випуску зрозумілі з назви. Ціна – одна з найкращих серед аналогів. З цінних ефектів: підтримка кісток, суглобів і хрящів, підвищення вироблення синовіальної рідини, швидке посттренувальне відновлення, збереження м’язів від руйнування тощо.

7. Flexit Drink Nutrend 400 g

Препарат, за вживання якого ваш опорно-руховий апарат скаже величезне спасибі. Він ефективно регенерує кістки, хрящі, зв’язки і сухожилля, інтенсифікує ранозагоєння, підвищує працездатність і омолоджує! Йому, крім усього іншого, під силу подбати й про шкіру: зробити її більш пружною, розгладити зморшки. У складі присутні не тільки МСМ, хондроїтин та глюкозамін сульфат, а й колаген, лецитин, гіалуронова і пантотенова кислота, а також низка вітамінів, мінералів та інших корисних компонентів.

8. Glucosamine Chondroitin MSM with OptiMSM Doctor's Best 120 VCaps

Капсульована добавка американського виробництва, яка не містить сої, глютену і ГМО. Здійснює поставки в організм біодоступної сірки, забезпечує силу та здоров’я суглобів, сприяє їх рухомості й гнучкості. Є надійним помічником при регулярних складних тренуваннях.

9. OstroVit Flex Regen 400 g

Польська харчова добавка у формі порошку, виготовлена з високоякісної сировини. Має ідеальний склад, характеризується мультифункціональністю, регенерує і захищає кістки і суглоби, виконує профілактику їх належного функціонування. Міцні кістки, гнучкі суглоби, дужі зв’язки і сухожилля, пружна шкіра – все це у функціональному спектрі дії вказаного продукту, зокрема таких його складових, як желатиновий гідролізат, метилсульфонілметан, глюкозамін сульфат, L-пролін, кальцій, магній, вітаміни С, К, В6, D та ін.

10. Double Strength Glucosamine Chondroitin MSM Puritan's Pride 60 Softgels

В основі – одна з найвдаліших формул догляду за суглобами і зв’язками: структурна трійка (глюкозамін, хондроїтин та MSM) + колаген і Boswellia Serrata. З нею ефективна побудова і належна підтримка хрящів, оптимальне змащування суглобів при інтенсивних фіз. навантаженнях і деякі інші позитивні впливи забезпечені.


На замітку! Профілактика vs лікування – що правильніше? Коли мова йде про захворювання суглобів, слід розуміти, що вони дуже складно піддаються лікуванню. Виконання профілактичних заходів – єдино вірне рішення. Профілактика набагато ефективніша. Завдяки їй, можна запобігти різним пошкодженням, а відтак уникнути «задоволення» відчувати нестерпні болі.


Якщо ви займаєтеся бодібілдингом, пауерліфтингом або регулярно відвідуєте будь-які інші інтенсивні тренування... Якщо вже відчули котрісь негативні нюанси з суглобами, зв’язками і сухожиллями, наприклад, тугорухомість або біль... Якщо є травми і їх без зволікань потрібно лікувати або ж хочете як слід зміцнити сполучні тканини й підбираєте ефективний засіб для профілактики... Обов’язково скористайтеся наведеним вище рейтингом! Ці препарати для зміцнення суглобів і зв’язок – поза конкуренцією! Як і коли їх слід приймати, які особливості та переваги кожного з них – в описах товарних позицій, розміщених в каталозі ironman.com.ua.

Коментарі

Написати коментар