Протеїн Гадяч КСБ 70 % 1 кг (без смакових добавок)

Протеїн Гадяч КСБ 70 % 1 кг (без смакових добавок)

239 грн.
  • Виробник:Техмолпром
  • Модель:172003
  • Наявність:Немає в наявності
КСБ 70 Гадяч отзывы

КСБ УФ 70 % (Гадяч, Україна) – це популярний серед українських спортсменів протеїн, концентрат сироваткового білка, вільний від смакових добавок й пропонований в ідеальному співвідношенні ціни та якості. Має вигляд біло-кремового порошку з природними молочними смако-ароматичними характеристиками. Виготовляється у Полтавській області і є нітрохи не гіршим, якщо порівнювати із закордонними аналогами. Заводське виробництво передбачає ретельний контроль на усіх стадіях – від використання сировини і дотримання технологічних аспектів до пакування готового продукту. Тому результат відповідає усім вимогам і побажанням споживачів, з-поміж котрих, до речі, не лише спортсмени, а й просто активні люди, які усвідомлюють необхідність поповнення запасів білка в організмі.

Основні функціональні впливи:

  • покращення спортивних показників, як от сили, витривалості, обсягів та рельєфу м’язової маси;
  • зменшення кількості поганого холестерину;
  • зміцнення імунітету;
  • скорочення часового проміжку, необхідного для відновлення;
  • запобігання катаболізму м’язової тканини;
  • усунення симптомів перетренованості.

КСБ 70 % – це швидкі протеїни, тобто такі, що швидко засвоюються організмом. Джерело КСБ – молочна сироватка. Продукт містить значну кількість амінокислот, зокрема 8 незамінних, які взагалі не виробляються організмом. Бездоганно закриває білково-вуглеводне вікно після тренування. Завдяки високому вмісту білка сприяє належному нарощенню м’язової маси, оперативному відновленню сил і витрачених під час інтенсивних фізичних навантажень амінокислотних запасів. 

Склад: ультрафільтрований концентрат сироваткового білка (КСБ УФ 70 %).


Дозування та застосування. Змішайте 35 г продукту з 200-300 мл рідини (води чи молока) за допомогою шейкера або блендера й випийте. Оптимальна денна кількість таких порцій – 1-3 (вранці, до та після тренування). 

Дослідним шляхом доведено, що люди, які займаються спортом, потребують більше білка і амінокислот, ніж інші. А позаяк задовольняти цю потребу вкрай важливо для здорового стану й доброго самопочуття, потрібно діяти правильно. КСБ УФ 70 % допоможе справитися з завданням бездоганно! Замовляйте – не прогадаєте!

Вид протеина
Вид протеина
Сывороточный протеин
Упаковка
Упаковка
Пакет
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.