Протеїновий батончик Weider 52 % Protein Bar 50 g
Протеїновий батончик Weider 52 % Protein Bar 50 g - фото №2
Протеїновий батончик Weider 52 % Protein Bar 50 g
Протеїновий батончик Weider 52 % Protein Bar 50 g - фото №2

Протеїновий батончик Weider 52 % Protein Bar 50 g

72 грн.
  • Виробник:Weider
  • Модель:188024
  • Наявність:Немає в наявності

Weider 52 % Protein Bar – це високобілковий спортивний батончик, який при загальній масі 50 г має у складі 26 грамів багатокомпонентного білка високої якості. Є ідеальним продуктом для поповнення енергозапасів при довгих перервах між прийомами їжі. А ще це чудове післятренувальне харчування, яке підтримує процес нарощення м’язів і попереджає катаболізм. 

Батончик містить молочний і яєчний білки, а також казеїн. Оскільки сировина добувається з молока, молочному протеїну характерні властивості і сироватки, і казеїну. При виготовленні видаляється більшість небажаних жирів та вуглеводів, що вкрай важливо при нарощенні сухої м’язової маси.

Казеїн повільно всмоктується, а відтак забезпечує живлення м’язових тканин протягом тривалого періоду, насичуючи їх широким спектром амінокислот, важливих для росту і розвитку м’язів.

Яєчний протеїн відомий як найлегший у плані засвоєння білків, а ще має чудовий амінокислотний профіль. У ньому є багато аргініну й ВСАА, які не лише підтримують ріст м’язів, а й сприяють виробленню оксиду азоту.

Склад:

Рекомендації по вживанню. 2-3 протеїнові смаколики протягом дня, а особливо після тренування – саме те, що треба для розумного насичення організму енергією.

Якщо вас цікавить Weider 52 % Protein Bar 50 g, зателефонуйте нам. Розповімо усе, що потрібно знати про ці чудові батончики, й організуємо швидку доставку потрібної кількості у ваше місто. Звертайтеся!

Вес
Вес
50 г
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.