Puritan's Pride Double Strength Glucosamine Chondroitin MSM 60 Softgels

Puritan's Pride Double Strength Glucosamine Chondroitin MSM 60 Softgels

217 грн.
  • Виробник:Puritan's Pride
  • Модель:163004
  • Наявність:Немає в наявності

Puritans Pride стала відомою на ринку вітамінів і харчових добавок більше 50 років тому, коли її засновник Артур Рудольф вперше використав можливості поштової доставки продукції нового бренду тим, хто дійсно стурбований своїм здоров'ям. Тільки в каталогах компанії можна знайти деякі продукти, ексклюзивним правом виробництва і продажем яких мають право займатися уповноважені сертифіковані дилери.

В асортименті продукції популярної американської торгової марки сьогодні більше однієї тисячі найменувань вітамінів і вітамінних комплексів, препаратів на натуральних травах і харчових добавок для нормального життєзабезпечення взагалі і для спорту зокрема.

Puritan's Pride DOUBLE STRENGTH Joint Soother GLUCOSAMINE CHONDROITIN MSM 60 Softgels® є одним з наших найбільш затребуваних формул догляду за суглобами та зв'язками. Поєднує в трійку структурні компоненти, знайдені в популярних продуктах підтримки суглобів - глюкозамін, хондроїтин та MSM - з колагеном та Boswellia Serrata. Це високоякісні формула забезпечує 1500 мг глюкозаміну гідрохлориду (HCl), щоб допомогти побудувати і підтримувати хрящі, змастити суглоби при фізичній активністі.

Рекомендації щодо вживання Puritan's Pride GLUCOSAMINE CHONDROITIN:

Приймайте 3 капсули на день, бажано під час їжі.

Puritan's Pride DOUBLE STRENGTH Joint Soother GLUCOSAMINE CHONDROITIN MSM 60 Softgels не містить штучних ароматизаторів чи підсолоджувачів, без консервантів, без цукру, без крохмалю, немає сої, немає клейковини, немає пшениці, немає дріжджів.

Кількість такблеток
Кількість такблеток
60 Softgels
Тип
Тип
Капсулы
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.