Що таке гейнер: властивості та особливості прийому

Переглядів: 320

Досить часто виникає питання: чому ж все-таки краще віддати перевагу, гейнеру чи протеїну? Відповідь неоднозначна, адже кожен з засобів має свої плюси для тренувань. Пропонуємо вам заглибитись у це питання, розглянувши основні відмінності гейнеру та протеїну.

Основна відмінність згаданих вище препаратів – це їх калорійність. Гейнер являє собою комплекс висококалорійних вуглеводів, що сприяють швидкому набору маси. Саме тому його прийом рекомендований людям з худорлявою конституцією тіла, для кого набір ваги – справжня проблема. У цьому випадку звичайний протеїн не матиме досить помітного вираженого ефекту. Саме гейнер допоможе направити ектоморфи, що відповідають за нарощування м’язової маси, у правильне русло. Це допоможе уникнути розчарувань в результаті відсутності бажаного результату при максимальних затратах енергії.

Окрім цього, гейнер може стати доволі помічним, коли часу на нормальний прийом їжі недостатньо, або ж ви перебуваєте в русі. Просто швидко приготуйте так званий «коктейль» - і організм отримає все необхідне в найкоротший термін.Ще одною корисною властивістю гейнеру являється швидке відновлення організму після тренування. Це досить важливо, адже надмірні фізичні навантаження неабияк травмують м’язові волокна, що призводить до больових відчуттів на наступний день. Споживання гейнеру полегшує симптоми і прискорює заживлення.

Більшість гейнерів зовсім не містять жирів, що означає, що ви можете набирати масу, при цьому рельєф не лише залишатиметься помітним, але й ставатиме більш виразним.

Перед покупкою і прийому гейнеру краще за все отримати рекомендацію тренера, який допоможе обрати найбільш підходящий варіант та дозування у відповідності до ваших цілей: збільшення об’єму м’язової маси, збільшення кількості калорій чи заміна кількох прийомів їжі.