Схуднення і підтяжка тіла

Ваша спортивна мета №1 – схуднути і підтягнутися, створивши красивий рельєф? Багато хто погодиться, що це завдання не з простих, але якщо сильно захотіти... А наскільки сильно позбутися зайвих кілограмів хочеться вам? Готові працювати й дотримуватися рекомендацій? Тоді приступимо!

Ефективна боротьба з надлишковою вагою передбачає цілий комплекс заходів. Просто сісти на дієту, але бути на «ви» зі спортом і будь-якими фізичними навантаженнями – не варіант. Або ж ходити 2-3 рази в тиждень у тренажерний зал, доводячи себе заледве не до цілковитого виснаження, але зовсім не стежити за харчуванням, їсти, що попало й будь-коли – теж, як ви здогадуєтеся, не те, що допоможе в досягненні мети. Зайві кілограми підуть, а тіло підтягнеться тільки тоді, коли ви підійдете до питання комплексно. Дотримання оптимальної низькокалорійної дієти, регулярні тренування, заняття спортом, здоровий режим дня – ось основні передумови, на які необхідно орієнтуватися, стаючи на нелегкий шлях схуднення. Але й це ще не все. Щоб забезпечити відчутний результат в рази швидше і без шкоди для здоров’я, необхідно використовувати спеціальні добавки. Спортивне харчування для схуднення і підтяжки тіла – ось що в жодному випадку не можна залишати поза увагою.

Рекомендовані

Види і впливи спортхарчування для схуднення

Сучасний ринок спортивного харчування цього напрямку рясніє розмаїттям. Це термогеніки та ліполітики, продукти, які блокують калорії, і ті, що сприяють нормальному обміну речовин. Почнете скуповувати все, що позиціонується як ефективні засоби для схуднення – нічого доброго це не дасть, хіба що поповните бюджети виробників і постачальників. Більше того, вживання добавок без належного контролю може спричинити проблеми зі здоров’ям. Тут важливо і правильно вибрати продукти, і чітко виконувати розпорядження інструкції. Щоб звести ризики до мінімуму, ознайомтеся з цілісною картиною, скористайтеся консультацією професіонала, складіть надійний план і дотримуйтесь усіх його пунктів. Наведена нижче інформація про спортивні добавки для боротьби із зайвою вагою – вам на допомогу.

Комплексні жироспалювачі. Продукти, що складаються з низки компонентів, розроблені спеціально для спалювання зайвого жиру. Забезпечують результат, діючи активно і різнопланово: пригнічують відчуття голоду, стимулюють енерговивільнення, прискорюють обмін речовин. Як правило, призначені для вживання зранку і перед тренуванням.

L-Сarnitine. Одна з найпопулярніших та найефективніших добавок. Є, до того ж, абсолютно безпечною. Основна дія полягає в трансформації жирових клітин в енергетичні запаси (переміщення жиру в функціонуючі м’язи з подальшим виконанням ролі енергоджерела). Тренування, завдяки L-карнітину, відбуваються легше і, разом з тим, інтенсивно, приносять найкращі результати. Також забезпечуються захист серця і судин, зниження рівня холестерину в крові, сприяння росту і розвитку м’язів. Прийом Л-карнітину рекомендовано поєднувати з аеробними навантаженнями.

ВСАА. Незамінні амінокислоти лейцин, ізолейцин і валін беруть активну участь у формуванні м’язів, допомагають їм зберігатися при сушці та схудненні. Завдяки їм забезпечується оптимальний для роботи м’язів енергорівень, не виникають втома і м’язовий катаболізм, реалізується підтримка для імунної системи. Дослідницьким шляхом доведена допомога ВСАА в позбавленні від вісцерального жиру (розташовується в глибоких шарах підшкірного жиру і є найстійкішим до дієт).

Протеїн. Передусім, в світлі цієї теми уваги заслуговують сироватковий протеїн (білкова сукупність з молочної сироватки) і протеїновий ізолят (по максимуму очищений від жирів і вуглеводів білок). Перший примітний багатим амінокислотним профілем, а так активним живленням м’язів, плюс оперативним засвоєнням. Другий сприяє набору сухої м’язової маси в період позбавлення від зайвих кілограмів.

Аргінін. Амінокислота, яка діє у двох напрямках. З одного боку, підвищує рівень оксиду азоту, що, своєю чергою, сприяє жироспаленню, у зв’язку зі здатністю сполуки інтенсифікувати розщеплення жирів. З іншого – максимізує вивільнення соматотропіну, функціональними можливостями якого також передбачається підвищення ліполізу.

Глютамін. Ще одна значуща для схуднення амінокислота, що відновлює сили і підтримує енергію. Збільшує жироспалення шляхом звільнення жиру з жирових клітин і прискорює метаболізм.


Вітаміни та мінерали. Окремі корисні речовини і цілі вітамінно-мінеральні комплекси, що часом мають в складі десятки компонентів – ідеальне доповнення до дієти. Яка б мета в плані вдосконалення організму не стояла, вони збільшують необхідні функції. Для тих, хто позбавляється від зайвого жиру, вітаміни і мінерали цінні поліпшенням метаболізму з одночасною підтримкою імунної, кісткової та інших систем.

Жирні кислоти Омега-3. Користь цих речовин також не можна списувати з рахунків, коли мова йде про жироспалення. Вони здатні формувати корисні простагландини – речовини, що сприяють термогенезу. А ще їм під силу протистояти виникненню підшкірного жиру, що ще примітніше, адже, як відомо, запобігти проблемі завжди краще, ніж потім з нею боротися.

Що хочеться сказати наостанок... Перед покупкою спортхарчування обов’язково ознайомтеся з його складом і властивостями, визначтеся, що потрібно саме вам, і тільки тоді замовляйте. Врахуйте таке:

- термогеніки покликані інтенсифікувати метаболізм, збільшуючи температуру тіла і активізуючи функціонування ЦНС;

- пригнічувачі апетиту спрямовані на боротьбу з відчуттям голоду;

- діуретики покликані виводити рідину з організму;

- блокатори калорій стоять на сторожі всмоктування жирів;

- є ще безпосередньо прискорювачі обміну речовин;

- особливо популярні добавки комплексної дії.

Якщо знадобиться допомога з вибором спортивного харчування для схуднення і підтяжки тіла, наші менеджери готові її надати. Звертайтеся!