Схуднення і підтяжка тіла

Ваша спортивна мета №1 – схуднути і підтягнутися, створивши красивийрельєф? Багато хто погодиться, що це завдання не з простих, але якщо сильнозахотіти... А наскільки сильно позбутися зайвих кілограмів хочеться вам? Готовіпрацювати й дотримуватися рекомендацій? Тоді приступимо!

Ефективна боротьба з надлишковою вагою передбачає цілий комплекс заходів.Просто сісти на дієту, але бути на «ви» зі спортом і будь-якими фізичниминавантаженнями – не варіант. Або ж ходити 2-3 рази в тиждень у тренажерний зал,доводячи себе заледве не до цілковитого виснаження, але зовсім не стежити захарчуванням, їсти, що попало й будь-коли – теж, як ви здогадуєтеся, не те, щодопоможе в досягненні мети. Зайві кілограми підуть, а тіло підтягнеться тількитоді, коли ви підійдете до питання комплексно. Дотримання оптимальноїнизькокалорійної дієти, регулярні тренування, заняття спортом, здоровий режимдня – ось основні передумови, на які необхідно орієнтуватися, стаючи нанелегкий шлях схуднення. Але й це ще не все. Щоб забезпечити відчутнийрезультат в рази швидше і без шкоди для здоров’я, необхідно використовуватиспеціальні добавки. Спортивне харчування для схуднення і підтяжки тіла – ось щов жодному випадку не можна залишати поза увагою.

Рекомендовані

Види і впливи спортхарчування для схуднення

Сучасний ринок спортивного харчування цього напрямку рясніє розмаїттям. Цетермогеніки та ліполітики, продукти, які блокують калорії, і ті, що сприяютьнормальному обміну речовин. Почнете скуповувати все, що позиціонується якефективні засоби для схуднення – нічого доброго це не дасть, хіба що поповнитебюджети виробників і постачальників. Більше того, вживання добавок безналежного контролю може спричинити проблеми зі здоров’ям. Тут важливо іправильно вибрати продукти, і чітко виконувати розпорядження інструкції. Щобзвести ризики до мінімуму, ознайомтеся з цілісною картиною, скористайтесяконсультацією професіонала, складіть надійний план і дотримуйтесь усіх йогопунктів. Наведена нижче інформація про спортивні добавки для боротьби із зайвоювагою – вам на допомогу.

Комплексні жироспалювачі. Продукти, щоскладаються з низки компонентів, розроблені спеціально для спалювання зайвогожиру. Забезпечують результат, діючи активно і різнопланово: пригнічують відчуттяголоду, стимулюють енерговивільнення, прискорюють обмін речовин. Як правило,призначені для вживання зранку і перед тренуванням.

L-Сarnitine. Одна знайпопулярніших та найефективніших добавок. Є, до того ж, абсолютно безпечною.Основна дія полягає в трансформації жирових клітин в енергетичні запаси(переміщення жиру в функціонуючі м’язи з подальшим виконанням роліенергоджерела). Тренування, завдяки L-карнітину, відбуваються легше і, разом зтим, інтенсивно, приносять найкращі результати. Також забезпечуються захистсерця і судин, зниження рівня холестерину в крові, сприяння росту і розвитку м’язів.Прийом Л-карнітину рекомендовано поєднувати з аеробними навантаженнями.

ВСАА. Незамінніамінокислоти лейцин, ізолейцин і валін беруть активну участь у формуванні м’язів,допомагають їм зберігатися при сушці та схудненні. Завдяки їм забезпечуєтьсяоптимальний для роботи м’язів енергорівень, не виникають втома і м’язовийкатаболізм, реалізується підтримка для імунної системи. Дослідницьким шляхомдоведена допомога ВСАА в позбавленні від вісцерального жиру (розташовується вглибоких шарах підшкірного жиру і є найстійкішим до дієт).

Протеїн. Передусім, в світліцієї теми уваги заслуговують сироватковий протеїн (білкова сукупність змолочної сироватки) і протеїновий ізолят (по максимуму очищений від жирів івуглеводів білок). Перший примітний багатим амінокислотним профілем, а такактивним живленням м’язів, плюс оперативним засвоєнням. Другий сприяє наборусухої м’язової маси в період позбавлення від зайвих кілограмів.

Аргінін. Амінокислота, якадіє у двох напрямках. З одного боку, підвищує рівень оксиду азоту, що, своєючергою, сприяє жироспаленню, у зв’язку зі здатністю сполуки інтенсифікуватирозщеплення жирів. З іншого – максимізує вивільнення соматотропіну,функціональними можливостями якого також передбачається підвищення ліполізу.

Глютамін. Ще одна значущадля схуднення амінокислота, що відновлює сили і підтримує енергію. Збільшуєжироспалення шляхом звільнення жиру з жирових клітин і прискорює метаболізм.


Вітаміни та мінерали. Окремі корисніречовини і цілі вітамінно-мінеральні комплекси, що часом мають в складі десяткикомпонентів – ідеальне доповнення до дієти. Яка б мета в плані вдосконаленняорганізму не стояла, вони збільшують необхідні функції. Для тих, хтопозбавляється від зайвого жиру, вітаміни і мінерали цінні поліпшеннямметаболізму з одночасною підтримкою імунної, кісткової та інших систем.

Жирні кислоти Омега-3. Користь цихречовин також не можна списувати з рахунків, коли мова йде про жироспалення. Вониздатні формувати корисні простагландини – речовини, що сприяють термогенезу. Аще їм під силу протистояти виникненню підшкірного жиру, що ще примітніше, адже,як відомо, запобігти проблемі завжди краще, ніж потім з нею боротися.

Що хочеться сказати наостанок... Перед покупкою спортхарчування обов’язковоознайомтеся з його складом і властивостями, визначтеся, що потрібно саме вам, ітільки тоді замовляйте. Врахуйте таке:

- термогеніки покликаніінтенсифікувати метаболізм, збільшуючи температуру тіла і активізуючифункціонування ЦНС;

- пригнічувачі апетитуспрямовані на боротьбу з відчуттям голоду;

- діуретики покликані виводитирідину з організму;

- блокатори калорій стоять насторожі всмоктування жирів;

- є ще безпосередньо прискорювачіобміну речовин;

- особливо популярні добавкикомплексної дії.

Якщо знадобиться допомога з вибором спортивного харчування для схуднення іпідтяжки тіла, наші менеджери готові її надати. Звертайтеся!