Спортивна добавка GNC L-Arginine 1000 mg 90 caps

Спортивна добавка GNC L-Arginine 1000 mg 90 caps

572 грн.
  • Виробник:GNC
  • Модель:123020
  • Наявність:Немає в наявності

L-Arginine 1000 mg від GNC (США) – це високоякісне джерело L-аргініну у зручній для вживання формі капсул. Здійснює чимало позитивних впливів на організм, про які ми далі поговоримо більш детально.

Передусім, це ефективна пампінгова добавка для спортсменів. Її прийом перед тренуванням сприяє виробленню оксиду азоту. Потужний ефект пампінгу досягається завдяки покращенню кровопостачання у м’язові тканини. Також за аргініном – значне покращення витривалості та силових показників. Він бере участь у метаболізмі білків (зокрема, виводить із організму аміак), прискорює загоєння пошкоджених тканин, інтенсифікує обмінні процеси в м’язах. При регулярному вживанні зміцнюється імунітет, підвищується загальний енергопотенціал, пришвидшується відновлення після інтенсивних навантажень, знижуються рівень холестерину та ймовірність утворення тромбів, очищується печінка й організм, в цілому.

Як бачите, L-аргінін – це амінокислота, важлива для багатьох процесів в організмі. А позаяк при сучасному темпі життя її достатнє надходження разом з їжею забезпечити складно, задля досягнення описаних вище ефектів, необхідно вживати аргініновмісні продукти спортивного харчування.

Склад. Кожна капсула містить 1000 мг L-Arginine у вільній формі.

Допоміжні компоненти: целюлоза, желатин, діоксид титану.

Рекомендації по вживанню. Приймайте по 1-3 капсули щодня, залежно від потреб організму, запиваючи водою. Найкращий час – за півгодини до тренування.

Деталі про GNC L-Arginine 1000 mg 90 caps – в телефонному режимі. Телефонуйте, запитуйте, оформляйте замовлення!

Количество
Количество
90 шт.
Тип
Тип
Капсули
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.