Тестостероновий препарат Stark Pharm Tribulus Liquid Extract 30 мл

Тестостероновий препарат Stark Pharm Tribulus Liquid Extract 30 мл

120 грн.
  • Виробник:Stark Pharm
  • Модель:172144
  • Наявність:Немає в наявності

Tribulus Liquid Extract – це тестостероновий препарат рослинного походження від українського виробника Stark Pharm у зручній для використання формі спрею. Призначений не лише для підвищення рівня тестостерону у спортсменів, а й для омолодження організму, для покращення еректильної функції у чоловіків. Він добре позначається на проникності клітинних мембран, метаболізмі холестерину й на імунній системі.

Збільшення тестостерону відбувається, завдяки підвищенню концентрації лютеїнізуючого гормону, який відповідає за його вироблення в організмі. У результаті максимізуються силові показники, пришвидшується нарощення м’язової маси. Збільшення лібідо і статевого потягу відбувається шляхом стимуляції андрогенних рецепторів у головному мозку.

Заслуговує на увагу й те, що трібулус як спортивна добавка дозволений для вживання спортсменами, що беруть участь у змаганнях. Він легальний і не входить до списку допінгових препаратів.

Склад: зелена частина й плоди трібулусу, вода, пропіленгліколь.

Рекомендації по вживанню. Розприскуйте спрей під язик (1-3 рази) тричі на день після їжі. Якщо слизові не подразнені, можна й перед їжею. Після одно-тримісячного курсу зробіть перерву на місяць.

Замовляйте Stark Pharm Tribulus Liquid Extract 30 мл недорого в інтернет-магазині «Proteininlviv»! Швидку доставку у будь-який регіон України гарантуємо!

Тип
Тип
Спрей
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.