Цинк 21st Century Zinc 50 mg 110 Tabs
Цинк 21st Century Zinc 50 mg 110 Tabs - фото №2
Цинк 21st Century Zinc 50 mg 110 Tabs
Цинк 21st Century Zinc 50 mg 110 Tabs - фото №2

Цинк 21st Century Zinc 50 mg 110 Tabs

125 грн.
  • Виробник:21st Century
  • Модель:101010
  • Наявність:Немає в наявності

Zinc 50 mg – це харчова мінеральна добавка американського виробництва (від відомої компанії 21st Century), покликана нейтралізовувати нестачу цинку в організмі. Не містить глютену. Є високоякісним продуктом, що на відмінно пройшов лабораторні випробування.

Цинк, будучи важливим мінералом-антиоксидантом, здійснює важливу антиоксидантну підтримку організму й покращує функціонування імунітету. За ним – забезпечення оптимального росту і розвитку клітин, сприяння метаболізму вуглеводів та засвоєнню поживних речовин. Цинк входить до складу близько 200 ферментів організму людини. Має неабияке значення у стабілізації рівня гормонів. Крім того, пришвидшує загоєння виразок та ран.

Ця добавка є одним з найкращих у світі варіантів забезпечити організм цинком. Вона сприяє формуванню антитіл, які реалізують захист від вірусів, суттєво уповільнює прогресування застудних вірусів, тим самим зменшуючи тривалість хвороби. Рекомендована для вживання з метою полегшення симптомів псоріазу.

Склад. Кожна таблетка – це 50 мг цинку (у формі амінокислотного хелату) та 125 мг кальцію (карбонату). Як додаткові складники при виготовленні використовуються целюлоза і стеаринова кислота. З-поміж інших (в об’ємах менших, ніж 2 %): кроскармелоза натрію, гідроксипропілметилцелюлоза, стеарат магнію, мальтодекстрин, ПЕГ, полівініловий спирт, діоксид кремнію, тальк, діоксид титану. Цукри, дріжджі, консерванти і штучні ароматизатори відсутні.

Рекомендації по вживанню. Як правило, добавку слід вживати по 1 таблетці раз на день під час їжі. Інша схема прийому може бути визначена лікарем.

Цікавить таблетований цинк 50 мг від 21st Century? Замовляйте! Швидку доставку по Україні гарантуємо!

Количество
Количество
110 шт.
Тип
Тип
Таблетки
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.