Vitamin E BioTech USA 100 caps

Vitamin E BioTech USA 100 caps

455 грн.
  • Виробник:BioTech
  • Модель:111172
  • Наявність:В наявності

Вітамін Е покращує циркуляцію крові, необхідний для регенерації тканин, корисний при передменструальному синдромі та лікуванні фіброзних захворювань грудей. Він забезпечує нормальне згортання крові і загоєння; знижує можливість утворення шрамів від деяких ран; знижує кров'яний тиск; сприяє попередженню катаракт; покращує атлетичні досягнення; знімає судоми ніг; підтримує здоров'я нервів і м'язів; зміцнюючи стінки капілярів; запобігає анемії.

Як антиоксидант Vitamin E BioTech захищає клітини від пошкодження, уповільнюючи окислення ліпідів (жирів) і формування вільних радикалів. Він захищає інші розчинні жирами вітаміни від руйнування киснем, сприяє засвоєнню вітаміну А і захищає його від кисню. Вітамін Е уповільнює старіння, може запобігати появі старечої пігментації.
Вітамін Е бере участь також у формуванні колагенових та еластичних волокон міжклітинної речовини. Токоферол запобігає надмірному підвищенню згортання крові, що сприятливо впливає на периферичний кровообіг, бере участь у біосинтезі гема і білків, проліферації клітин, утворення гонадотропінів, розвитку плаценти.

Однак слід пам'ятати, що вітамін E грає профілактичну роль ― він не може відновити вже наявне пошкодження. Учасники деяких досліджень, в яких не було виявлено будь-якої протиракової ефективності вітаміну Е, впродовж багатьох років палили або безвідповідально ставилися до здорового харчування. Ні ліки, ні вітамін не здатні звернути назад руйнування тканин, викликані десятиліттями нездорового способу життя. Приміром, щоденний прийом 400 межд. од. вітаміну Е може запобігати перетворенню нітритів (певних речовин, присутніх в копчених і маринованих продуктах) на канцерогенні нітрозаміни; однак він не призведе до зворотної реакції перетворення нітрозамінів в нітрити.
Додатково до цього ефективність вітаміну Е підвищується у присутності інших поживних речовин-антиоксидантів. Його протиракову захисну дію особливо помітно підвищує вітамін С.

Отже, основні функції, які виконує в організмі вітамін Е, можна сформулювати наступним чином:

  • захищає клітинні структури від руйнування вільними радикалами (діє як антиоксидант);
  • бере участь у біосинтезі гема;
  • перешкоджає тромбоутворення;
  • бере участь у синтезі гормонів;
  • підтримує імунітет;
  • володіє антиканцерогенною ефектом;
  • забезпечує нормальне функціонування мускулатури.

Склад однієї капсули Vitamin E BioTech USA:

Dl-alpha tocopheryl acetate300 mg
    з якого Vitamin E200 mg

 

Рекомендації щодо застосування:

1-2 желатинові таблетки на день. Вживати 2 рази на день після прийому їжі.
Упаковка: 100 таблеток.

Купити Vitamin E BioTech можна в нашому інтернет-магазині перебуваючи в будь-якій точці України. Просто натисніть "купити" і ми зв'яжемося з вами в найкоротший термін, але тільки в робочий час.

Купити Vitamin E BioTech у Львові можна безпосередньо у нас зі складу, самовивіз.

 

Количество
Количество
100 шт.
Тип
Тип
Капсулы
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.