Жирні кислоти OstroVit MCT Oil Powder 200 g

Жирні кислоти OstroVit MCT Oil Powder 200 g

256 грн.
  • Виробник:OstroVit
  • Модель:155180
  • Наявність:Немає в наявності

OstroVit MCT Oil Powder – це високоякісна біоактивна добавка у формі порошку, покликана доповнити дієту середньоланцюговими жирними кислотами.

Жирні кислоти МСТ, або тригліцериди з середньою довжиною ланцюга, необхідні не лише людям, у яких збільшена потреба в цьому матеріалі, а й спортсменам, тим, хто піддається значним фізичним навантаженням. Середньоланцюгові тригліцериди – це насичені жири, сформовані жирними кислотами, які містять 6-10 атомів вуглецю. Вони, в основному, зустрічаються в молочному жирі, кокосовій та пальмовій оліях. З-поміж переваг МСТ – потужний енерговплив на організм людини, пов’язаний з поглинанням ворітної вени зі швидкістю, яка аналогічна глюкозі. Також вони ідеальні в процесі зменшення об’ємів жиру в організмі і важливі для людей, у яких є порушення всмоктування жиру. 

Склад: порошок олії МСТ (50 %), який містить середньоланцюгові жирні кислоти з пальмової олії, модифікований крохмаль, кукурудзяний сироп, діоксид кремнію, моно- і дигліцериди жирних кислот.

Рекомендації по вживанню. Змішайте 14 г порошку (2 мірні ложки) зі 100-150 мл води або іншого напою й випийте. Такої порції на день достатньо. Не перевищуйте рекомендованих дозувань.

OstroVit MCT Oil Powder 200 g – чудове джерело корисних жирних кислот. Замовляйте продукт в інтернет-магазині «Proteininlviv» – до переваг товару будуть додані вигоди його купівлі, як от: доступна ціна, швидка доставка по Україні та ін.

Вес
Вес
200 г
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.