Жироспалювач – ефективна допомога чи марна трата грошей?

Переглядів: 72

Жироспалювачі, або добавки, призначені для боротьби із зайвою вагою – дуже спірна категорія спортивного харчування, що має своїх прихильників і противників. Перші – це переважно ті, кому вдалося скинути набридлі кілограми, використовуючи спеціальні спалювачі жиру, другі, відповідно – ті, хто аналогічне завдання із задіянням добавки не виконав. Обидві категорії присутні і серед тих, хто ніколи не вживав спортхарчування, а робить висновки, вибудовує певну позицію, відштовхуючись винятково від теоретичних відомостей. Яка ж ситуація насправді? Чи мають право на життя ці добавки? Чи бувають ефективні жироспалювачі й не дуже дієві? Чи може допомогти котрийсь із них без докладання додаткових зусиль, так, щоб випив таблетку, і справу зроблено? Про все це поговоримо детальніше у статті.

Жироспалювач – що це?

Жироспалювачами іменується категорія спортивного харчування, покликана сприяти швидшому спалюванню зайвих жирових відкладень.

Вказані препарати можуть працювати за різними схемами, зокрема:

  • стимулювати обмінні процеси в організмі;
  • зменшувати апетит;
  • пригнічувати всмоктування жирів і вуглеводів з шлунково-кишкового тракту;
  • блокувати синтез жиру в жировій тканині;
  • виводити з організму надлишкові обсяги рідини;
  • спеціальним чином впливати на центральну нервову систему, в результаті чого підвищувати загальну працездатність;
  • трансформувати жир у вільну енергію.

Відповідно, жироспалювачі бувають різних видів: термогеники, блокатори жирів і вуглеводів, аноректики тощо. Окремо стоїть і знаходиться на особливому рахунку L-карнітин – продукт, який вважається найбільш безпечним в цьому сегменті, оскільки не має побічок. З важливих компонентів спалювачів жиру, які сьогодні нерідко використовуються виробниками: кофеїн, гуарана, синефрин, хітозан, форсколін та інші. Згадані складники славляться максимальною ефективністю і зустрічаються в багатьох лінійках спортхарчування.


Кому варто звернути увагу на цю категорію спортивного харчування?

Якщо коротко, то тим, хто хоче позбутися від зайвого жиру. Завдання, чесно кажучи, не з легких, але благо, в більшості випадків вирішуване. Жирові відкладення, які з’являються в тілі через малорухливий спосіб життя, нездоровий раціон харчування, на ґрунті стресів, в результаті метаболічних порушень і у зв’язку з низкою інших причин, великої радості не приносять. А точніше, тільки псують життя багатьом з нас. Ті, хто вирішують боротися і працювати над своєю фігурою, стають на складний і тривалий шлях, але при правильному підході й дотриманні всіх нюансів результат вартий всіх випробувань. Одна зі складових цього самого правильного підходу – вживання жироспалювача.

Добавки цієї групи можуть використовувати як чоловіки, так і жінки. У продажу є універсальні продукти, а є і ті, що розроблені з урахуванням фізіологічних особливостей різних статей. Правда, жінки частіше замислюються про можливість використання жироспалювача, що також пояснюється фізіологією.

Найкращий результат – за формулою «тренування + правильне харчування + жироспалювач»

Почнемо з суті справи: яким би добротним не був жироспалювач, наскільки б правильно не був підібраний продукт з урахуванням потреб, очікувати блискавичного скидання зайвих кілограмів – 100 % перебувати в омані. Спалювання жиру, якісне схуднення, не залежно від того, використовуєте ви котрусь жироспалювальну добавку чи ні – процес тривалий, складний і не особливо приємний. Фігура мрії не з’являється від помаху чарівної палички, над нею потрібно працювати. Так, у когось на це йде більше часу, в інших менше, комусь кожні 100 грамів даються ну дуже складно, а інші більш-менш стерпно, крок за кроком позбавляються від кожного настирливого кілограма. Але так, щоб швидко, легко і з задоволенням, не буває – запам’ятайте цю прописну істину.

Як же бути? Візьміть наведену вище формулу на озброєння.

По-перше, продумайте і сядьте на дієту. Не голодуйте, а збалансуйте раціон. Сьогодні це завдання вирішується на ура, позаяк в інтернеті можна знайти багато корисної інформації. Але якщо виникнуть труднощі, завжди можна скористатися послугами кваліфікованого спеціаліста, наприклад, лікаря, дієтолога або тренера.

По-друге, скажіть «так» регулярним тренуванням. Ранкові пробіжки, велопоїздки, відвідування тренажерного залу і багато іншого сьогодні доступно. А головне це дає гарантовані результати. Звичайно ж, не забувайте чергувати активність з відпочинком. Організму потрібно час для відновлення сил.

По-третє, підберіть жироспалювач. Він на додачу до правильного харчування і фізичних навантажень зробить своє. Як правило, подібні добавки інтенсифікують жироспалення в 1,5-2 рази. Хіба ж не приємне доповнення до прикладених зусиль? Але якщо дотримуватися режиму не збираєтеся, не витрачайте гроші даремно. Один тільки жироспалювач, яким би ефективним він не був, вам не допоможе – він не всесильний.


Висновок: жироспалювальні продукти спортивного харчування можуть бути і чудовими помічниками в нелегкому процесі схуднення, і марною тратою грошей. Яким буде результат, залежить від вас, від вашого підходу до справи, від поєднання добавки з фізичними навантаженнями і раціоном, а також від того, на якому саме товарному варіанті ви зупините вибір.

Цікавлять ефективні жироспалювачі? Ознайомтеся з нашим каталогом і підберіть ідеальний для себе продукт!

Коментарі

Написати коментар