Жироспалювач Black Mamba Hyperrush Innovative labs 90 caps

Жироспалювач Black Mamba Hyperrush Innovative labs 90 caps

725 грн.
  • Виробник:Innovative
  • Модель:125001
  • Наявність:Немає в наявності

Black Mamba Hyperrush від Innovative labs - потужний жироспалювач на основі EPH. Містить кофеїн, синефрин, йохимбин та інші термогенние з'єднання. Завдяки високій концентрації EPH (65 мг в 1 порції), дозволяє оптимізувати роботу ЦНС. А значить - істотно прискорити ліполіз.

Дія:
Оптимізація роботи симпатичної нервової системи
Підвищення вироблення адреналіну
Підйом енергетичного тонусу
Поліпшення концентрації уваги
Активізація ліполізу
Підвищення сили і витривалості
Придушення апетиту
Зменшення целюліту
Зниження маси тіла

Активні компоненти Black Mamba Hyperrush Innovative labs
Black Mamba Hyperrush Innovative labs - один з кращих жироспалювачів для жінок і чоловіків. На відміну від більшості препаратів для схуднення, він «працює» навіть при незначних фізичних навантаженнях. Дозволяючи домогтися відчутних результатів вже через кілька днів після початку курсового прийому.

Висока ефективність Black Mamba Hyperrush - результат поєднаної дії всіх компонентів жироспалювача. Кофеїну і бета-аміноетіламіна, що оптимізують роботу ЦНС. Екстракту Сіди серцелистої, що дозволяє контролювати апетит. Сінефріна, йохимбина і еводіаміна, що сприяють спалюванню підшкірного жиру. Втім, про все по порядку.

Кофеїн - це натуральний термогеников і нейростимулятор, що не має пікових навантажень. Кофеїн оптимізує роботу центральної нервової системи, прискорює енергообміну процеси і разом з ними і сам ліполіз. У комплексі з іншими термогенними сполуками кофеїн найбільш ефективний.

Бета-аміноетіламін - нейростимулятор, по своїй дії і фармакокінетичним властивостям близький до екстракту герані. Бета-аміноетіламін оптимізує роботу ЦНС і всього організму в цілому. Дозволяючи домогтися відчутних результатів навіть при мінімальних фізичних навантаженнях.

Sida Cordifolia - екстракт Сіди серцелистої. Sida нормалізує травлення, пригнічує надмірний апетит, дозволяє обмежити надходження «непотрібних» калорій.

Йохимбин + Еводиамін + Синефрин - одні з найбільш поширених термогенних з'єднань. Кожен з них є сильнодіючим нейростимуляторів і термогеником. Однак максимально ефективно «працює» тільки в зв'язці з іншими.

Переваги
Збалансований склад (кофеїн + рослинні екстракти + аміно-комплекси)
Відсутність гендерних протипоказань (жиросжигатель підходить жінкам і чоловікам)
Висока ефективність
Доступна форма випуску
Зручність прийому (1 капс. / День)
Доступна ціна
Склад Black Mamba Hyperrush Innovative labs (на 1 капс.)
Комплекс Thermo Extend - 180 мг (Еводиамін, екстракт Carraluma, тіамін, йохимбин, синефрин, serratum lycopodium)
Комплекс CoreX - 65 мг (таніни, 20% екстракт Sida Cordifolia, Vasicinone, Vasicinol, фітостероли)
Комплекс Amino Complex - 110 мг (4-гідрокси-фенетіламіни, бета-аміноетіламін HCl, О-метоксіфенетіламін, 4-2-диметиламіноетил, DL-фенетіламіни)
Кофеїн безводний - 200 мг
До складу Black Mamba Hyperrush також входять желатин, стеарат магнію, діоксид кремнію і ін. З'єднання.

Як приймати
Жироспалювач Black Mamba Hyperrush (блек мамба) слід приймати по 1 капсули в день. Перші 3 дні препарат необхідно приймати по 1 капсулі. При відсутності побічних ефектів дозування можна збільшити в 2 рази. Приймаєте не менше ніж за 6 годин до сну.

УВАГА: НЕ ПРИЗНАЧЕНИЙ для використання особами молодше 18 років. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яких хвороб. Не використовуйте разом з алкоголем, стимуляторами ЦНС, кофеїномісткими продуктами. Забороняється використовувати особам з проблемами серцево-судинної системи, вагітним жінкам. 

Склад:

Тип
Тип
Капсулы
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.