Жироспалювач Dymatize Nutrition L-Carnitine Xtreme 60 caps

Жироспалювач Dymatize Nutrition L-Carnitine Xtreme 60 caps

343 грн.
  • Виробник:Dymatize Nutrition
  • Модель:117019
  • Наявність:Немає в наявності

Dymatize Nutrition L-Carnitine Xtreme – це ефективний жироспалювач американського виробництва, популярність якого постійно зростає. Це унікальний продукт для спалення зайвих жирів шляхом дії L-Карнітину, що додатково характеризується енергетичним ефектом.

Амінокислота L-Carnitine активізує процеси розпаду жирових тканин та стимулює анаболічні реакції в організмі. Крім того, підвищує енергопотенціал і витривалість спортсмена, знижує кількість молочної кислоти в м’язах, яка з’являється під час інтенсивних фізичних навантажень. Так вдається досягати неабиякої продуктивності на тренуваннях.

L-Карнітин володіє яскраво вираженим жироспалювальним ефектом. Завдяки йому знижується відчуття голоду, при цьому не з’являється слабкість і не порушуються життєво важливі процеси організму. Він прискорює метаболізм жирів, тим самим допомагаючи їх переміщенню в мітохондрії клітин, де вони розщеплюються з виділенням енергії. Тобто з його допомогою зайвий жир трансформується в енергоджерело, маса тіла зменшується, а запаси глікогену зберігаються.

Склад. У кожній капсулі міститься 500 мг L-Carnitine (у вигляді фумарату) та по 25 мг тіаміну (вітаміну В1 у формі гідрохлориду) й метіоніну. 

Додаткові компоненти: желатин, мікрокристалічна целюлоза, дикальцій фосфат, стеарат магнію, діоксид кремнію і діоксид титану.

Рекомендації по вживанню. Приймайте по 1 капсулі щодня під час їжі. Але пам’ятайте: самого лише жироспалювача буде недостатньо для позбавлення від зайвої ваги. Щоб отримати максимально бажаний результат, компонуйте прийом добавки з тренуваннями й збалансованим харчуванням.

Купити Dymatize Nutrition L-Carnitine Xtreme 60 caps за доступною ціною пропонуємо клієнтам з усієї України. Звертайтеся!

Количество
Количество
60 шт.
Тип
Тип
Капсулы
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.