Жироспалювач FAT Burners ES Universal Nutrition 100 таб

Жироспалювач FAT Burners ES Universal Nutrition 100 таб

480 грн.
  • Виробник:Universal Nutrition
  • Модель:178023
  • Наявність:В наявності

Universal Nutrition Fat Burners (Фет Бьорнерс) ― це дуже потужний і ефективний жироспалюючий комплекс, що містить в собі рослинні екстракти, бетаїн, інозитол та L-карнітин. Пиколинат хрому, що входить до складу цього продукту, ще більше посилює його основну дію, спрямовану на спалювання жирових відкладень. Головна відмінність Fat Burners від термогенних препаратів, призначених для схуднення, полягає в тому, що його робота носить більш м'який характер і не викликає яких-небудь побічних ефектів.
Всі компоненти цього жироспалювача утворюють синергетичний ефект, тобто всі задіяні речовини працюють спільно. При цьому дія кожного окремого компонента значно посилюється і робить набагато більший вплив. Саме тому результат роботи цього препарату можна помітити вже через 3-5 днів постійного прийому!

Fat Burners позитивно впливає на системи організму: нормалізує роботу ШКТ, знижує апетит, підвищує загальний енергетичний тонус, покращує пам'ять і ментальну концентрацію, знижує жирову масу і зменшує целюліт.

Найбільшу користь від застосування препарату можна отримати при суміщенні його прийому з аеробними навантаженнями. При дотриманні всіх рекомендацій, зазначених виробником, можна добитися відмінних результатів, позбувшись від 5-10 кг непотрібної жирової маси за місяць.

Склад діючих речовин в одній порції Universal Nutrition Fat Burners (1 порція = 2 таблетки):
L-карнітин ― 0,1 г (у формі фумарату)
Холін бітартрат ― 0,5 г
Інозитол ― 1 г
Соєвий лецитин ― 0,2 г
Залізо ― 500 мкг
Рослинні екстракти ― 100 мг
Екстракт листя Urva Ursi ― 0,5 г
Лізин ― 0,2 г
Метіонін ― 0,4 г
Безводний бетаїн ― 0,4 г
Пиколинат хрому ― 50 мкг

До складу також входять: стеаринова кислота, дикальцію фосфат, стеарат магнію, фармацевтична глазур; поживні речовини: продукти переробки молочної сироватки, сої, яєць.

Застосування Universal Nutrition Fat Burners:
Рекомендується приймати препарат 1-2 рази на день по 1-2 таблетки за прийом. Найбільш оптимальним є прийом перед сніданком і за 30 хвилин до тренування.

Кількість такблеток
Кількість такблеток
100 таб
Тип
Тип
Таблетки
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.