Жироспалювач L-Carnitine & Caffeine Complex 560 мг 60 капс

Жироспалювач L-Carnitine & Caffeine Complex 560 мг 60 капс

168 грн.
  • Виробник:Stark Pharm
  • Модель:172068
  • Наявність:Немає в наявності

L-Карнітин (L-Carnitine) ― амінокислота, природна речовина, споріднене вітамінам групи В, є жиросспалювачем. Спалювання жиру здійснює транспорт жирних кислот в мітохондріальний матрикс, де відбувається їх руйнування з виділенням енергії саме під час фізичних навантажень.

Кофеїн (Caffeine) здатний збільшувати силу, стимулюючи викид норадреналіну з адреналінових залоз і сприяючи кращому скороченню м'язів. Кількість кофеїну, необхідне для поліпшення спортивних результатів, ― приблизно 200 мг. Є термогенним стимулятором ЦНС.

Рекомендації:
Порція дорівнює 2 капсули. Рекомендується приймати одну порцію на кожні 60 кг маси тіла за годину до тренування. Максимальна разова порція, яка має найбільший корисний відгук результативності, становить 2000 мг L-карнітину. Подальше збільшення разової порції не має сенсу. Вживання L-Карнітину разом з Кофеїном має синергетичний характер, ефект буде посилений (але і навантаження на серцево-судинну і ЦНС збільшиться). Не приймайте цей препарат натщесерце; не перевищуйте рекомендовану дозу !!!

Склад на капсулу:
60 мг ― Кофеїну (Кофеїну)
500 мг ― L-Карнітин (L-Carnitine)

Л-Карнитин Лонза виробництво Голландія.
Кофеїн виробництва Німеччина.

Вес
Вес
0,2 кг
Тип
Тип
Капсулы
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.