Жироспалювач Natrol AcaiBerry Diet, Acai & Green Tea Superfoods, 60 VCaps

Жироспалювач Natrol AcaiBerry Diet, Acai & Green Tea Superfoods, 60 VCaps

192 грн.
  • Виробник:Natrol
  • Модель:146010
  • Наявність:Немає в наявності

Natrol AcaiBerry Diet Acai & Green Tea Superfoods – це ефективний жироспалювач для жінок і чоловіків, який за умови правильного використання показує неабиякі результати. Харчова добавка створена за унікальною формулою, що передбачає наявність міцних й ефективних інгредієнтів, які в своїй сукупності сприяють підвищенню метаболізму організму та різносторонньо активують втрату ваги.

Natrol AcaiBerry Diet:

  • розумно керує вагою;
  • підтримує метаболізм калорій і жировий обмін;
  • налагоджує оптимальне травлення, завдяки спеціально розробленому ферменту Berry Digest;
  • збільшує енергію;
  • має високе значення ORAC, тобто здатність поглинати кисневі радикали.

Це вегетаріанський продукт на основі ягід асаї (антиоксидант з великою кількістю поліфенолів). Ще один антиоксидантний складник – екстракт зеленого чаю. Також містить хром і унікальну суміш кофеїну, в функціональних можливостях яких – активація метаболічних процесів.

Склад. Кожна порція (дві капсули) продукту містить: 500 мг екстракту ягід асаї, 160 мг екстракту листя зеленого чаю, 100 мг суміші кофеїну, 80 мг EGCG, 40 мкг хрому та 5 мг Berry Digest Enzyme Blend.

Допоміжні компоненти: мальтодекстрин, рисовий порошок, гіпромелоза, діоксид кремнію, стеарат магнію, карамельний барвник та порошок.

Зверніть увагу! У складі є пшениця, молоко і соя. Яєць, риби, горіхів, дріжджів, штучних барвників та ароматизаторів, цукру й консервантів немає.

Рекомендації по вживанню. Приймайте по 2 капсули один раз в день під час їжі.

Жироспалювач Natrol AcaiBerry Diet – це розумний комплекс клінічно одобрених елементів, який покликаний допомогти вам зменшити вагу, за умови поєднання його з належною дієтою та фізичними навантаженнями. Зупиніть вибір на цій харчовій добавці – не прогадаєте!

Количество
Количество
60 шт.
Тип
Тип
Капсулы
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.